Sneaker Lab

Sneaker Lab Premium Kit

Valymo priemonės
Unisex
100 81 19%


Rinkinį sudaro:
- batų šepetys
- blogo kvapo naikintojas (50ml.)
- batų valytojas (50ml.)
- kedų saugotojas nuo purvo (50ml.)

Prekės kodas: SP4_001

Aprašymas

Sneaker Lab blogo kvapo naikintojas.

Nepaslaptis, jog kartais nusiavus kedus kvapas užriečia nosį. Kuomet taip nutinka, dažniausiai juos metame į skalbimo mašiną (tikrai nerekomenduojama tai daryti), nešame pravėdinti į lauką arba galime įsigyti kvapo naikintoją bei kedai vėl skleis fresh kvapą. Sneaker Lab kompanija, tai kedus mylintys entuziastai, kurie šį brand'ą sukūrė tokiems patiems žmonėms kaip ir jie - mylintiems gatvės kultūrą bei tiems, kuriems svarbu tausoti gamtą. Sneaker Lab kuriami produktai yra draugiški gamtai bei vieni iš nedaugelio kedų priežiūros brand'ų turintys Global Green Tag sertifikatą.

Norėdami išnaikinti kvapą, tiesiog atlikite šiuos kelis žingsnius:
- išimkite padelius
- išpurkškite batų vidų
- išpurkškite padelius
- palikite išdžiūti
- pakartokite jei reikia
- įdėkite padelius atgal

Atlikus šią procedūrą, kedai skleis gaivų kvapą iki trijų dienų.

 

 

Sneaker Lab batų valytojas.

Žinai tą jausmą, kuomet apsiauni fresh kedus, o kažkas ant jų užmina su nešvariais batais? Damn, it hurts. Arba kedai taip prilimpa, jog nešioji iki paskutinės dienos, kol kad ir kaip bandai juos išvalyti, bet purvas taip įsigėręs, jog net ir po skalbimo mašinos batai nebedaug pagražėja. Taigi tam, kad kedų nereiktų gadinti skalbiant arba ilgai trinti su muilu ir vandeniu, Sneaker Lab kompanija sukūrė universalų kedų valiklį, su kuriuo galima valyti įvairias skirtingas medžiagas. Sneaker Lab, tai iš Pietų Afrikos kilusi kompanija, kurioje dirba kedus mylintys entuziastai kuriantys produktus tokiems patiems žmonėms kaip ir jie patys - mylintiems gatvės kultūrą bei tiems, kuriems svarbu tausoti gamtą. Sneaker Lab kuriami produktai yra draugiški gamtai bei vieni iš nedaugelio kedų priežiūros brand'ų turintys Global Green Tag sertifikatą.

Norėdami atsišviežinti batus bei nuvalyti purvą, atlikite šiuos kelis žingsnius:
- su šepečiu nuvalykite didžiausią purvą
- ant kedų gausiai užpurkškite Sneaker Cleaner skysčio (verstai odai skysčio nepadauginkite ir purkškite po truputį)
- verstos odos kedus trinkite su sausu šepečiu, o pagamintus iš kitų medžiagų - su šlapiu šepečiu
- nuvalykite batus su švariu skudurėliu
- batams leiskite natūraliai išdžiūti ir jei reikia procesą pakartokite.

 

 

Sneaker Lab kedų sargas.

Apsiauni naujus batus, jautiesi fresh, užsiimi kietų žmonių reikalais ir tik oplia koks pasimetęs žmogelis užmina ant tavo batų su savo murziais. Diena sugadinta :( . Tad kad nereikėtų gadintis dienos, bijoti purvo ar lietaus, geriau įsigyk Sneaker protector'ių, kuriuo apipurškus batus jis nuo kedų atstums visą purvą ir vandenį. Šią kedų apsaugos priemonę sukūrė iš Pietų Afrikos kilusi Sneaker Lab kompanija, kurioje dirba kedus mylintys entuziastai kuriantys produktus tokiems patiems žmonėms kaip ir jie - mylintiems gatvės kultūrą bei tiems, kuriems svarbu tausoti gamtą. Sneaker Lab kuriami produktai yra draugiški gamtai bei vieni iš nedaugelio kedų priežiūros brand'ų turintys Global Green Tag sertifikatą.

Norėdami apsaugoti batus nuo purvo ir vandens, atlikite šiuos kelis žingsnius:
- įsitikinkite, jog kedai švarūs ir sausi
- tolygiai apipurkškite batus iš ~15cm atstumo
- palikite kedus išdžiūti
- pakartokite procesą dėl stipresnės apsaugos