Converse

Converse Run Star Motion CX Hi

Converse Run Star
Unisex
125 112 10%
Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis aukštas
Spalva pastelinė geltona / persikinė / balta / geltona / pastelinė rožinė
Prekės kodas: A03518C
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė neįvardyti Converse dizaineriai.

Aprašymas

Ištikimiausi Converse kedų gerbėjai tikrai neleis sumeluoti, kad būtent šis brand‘as mėgsta pasižymėti nestandartiniais dizaino sprendimais, tačiau niekada toli nenukrypsta ir nuo savito klasikinio stiliaus, iš kurio Conversus gali atpažinti kiekvienas.

Šį kartą prekinis ženklas triuškinamai sulaužė bet kokius nusistovėjusius standartus ir pristato jums naujieną – Converse Run Star Motion kedus, kuriuos galima įsigyti tiek žemo, tiek aukšto modelio. Run Star Motion labai aiškiai pastūmėjo brand‘ą į naują gatvės stiliaus amžių. Vien tik pažvelgus į šiuos naujuosius kedus, matome puikiai atsispindinčią miesto gatvių energiją. Žaismingo dizaino elementai bei linijos nukelia mus tiesiai į ateities judėjimo kultą.

Converse Run Star Motion laikomi vienais drąsiausių brand‘o sukurtų kedų. Visų pirma, jie pasižymi kokybišku CX putplasčiu pade ir lengvučiu tarpupadžiu, todėl greitai pajusite, kad kiekvienas jūsų žingsnis pereina į naujo lygio komfortą. Patogumas pėdoms ir smūgių sugėrimas užtikrinamas visą dieną. I swear, tikrai skraidysite lyg ant debesų!

Šių kedų didžiausias išskirtinumas – tai labai labai netradicinis padas. Jis stipriai masyvus, guminis ir platforminis. Netradicinės banguotos jo formos bei dantyti elementai tvirtai apgaubia kedų medžiagas ir tarsi užlipa ant jų. Padas taip pat pasižymi tinkamu sukibimu prie grindinio.

Nepaisant ateities dizaino elementų ir kosminio pado, dizaine čia netrūksta ir klasikinių Converse išvaizdos bruožų. Jie tiesiog gražiai susipynę kartu bei sudaro tobulą dizaino harmoniją.

Converse Run Star Motion kedai taip pat pasižymi kontrastingais atspalviais ir kitomis įdomiomis detalėmis, todėl gatvėje kaip mat sugersite kiekvieno praeivio pavydžius ar net gerąja prasme nustebusius žvilgsnius.

Šie kedai tikra bomba! Tikras dėmesio sugertukas, todėl idealiai tinka drąsioms ir originaliam stiliui prijaučiančioms asmenybėms. Eikite ir nustebinkite pasaulį su naujaisiais Converse Run Star Motion kedais!