adidas

adidas Yeezy Boost 380 Mist

adidas Yeezy
Unisex
300šių kedų savininkas

Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva ruda / pilka / kreminė
Prekės kodas: FX9764
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius sukūrė Kanye West. Muzikos prodiuseris, hip-hop atlikėjas, dizaineris ir mados ikona. Viskas kuo jis užsiima tampa naujais trendais.

Kanye West
designer
Kanye West

Aprašymas

2013 metais Kanye West paskelbė apie savo sprendimą palikti Nike ir pereiti pas jų didžiausius konkurentus adidas. Tai sukėlė dideles apkalbas ir daugybė žmonių visame pasaulyje tai laikė kaip egoistiško, pasipūtusio ir save gerokai pervertinančio asmens eros pabaigą.

Niekas neabejojo, jog Kanye tikrai dar kažką sukurs, tačiau tai niekaip negalės būti kažkas pritrenkiančio ir panašaus į tai, ką jis kūrė po Nike ženklu. Iš Kanye beveik du metus buvo tyla, o pasirodžius pirmosioms prastos kokybės nuotraukoms Yeezy 750 batų, visiems pirma mintis buvo WTFKanye sukūrė kažkokią nesąmonę. 

Tai tikrai buvo neįprasti batai, o jų pristatymas kolekcijoje "Yeezy Season 1" 2015 metais per New York mados savaitę sukėlė tikrą audrą. Tai nebebuvo tik batai, tai buvo visas stilius ir tai buvo aukštoji mada.


Praėjus pristatymui, daugybė žmonių vis dar šaipėsi iš pirmųjų Yeezy batų bei kūrė įvairius memus, tačiau tapo aišku, jog daugelyje tų memų jaučiamas noras pašiepti tą, kuris mato toliau už juos. Tą, kuris kuria ateitį. Kanye parodė, jog yra tikras kūrėjas ir nuo šiol jis kuria trendus ne tik sportinėje avalynėje, tačiau visame mados pasaulyje. Jis kuria tai, ką vėliau kopijuoja kiti. Pats Kanye pirmuosius Yeezy 750 vežė į adidas parduotuves ir, kaip Jėzus plovė nusidėjėliams kojas, taip Kanye West priklaupęs ant grindų, padėjo pirkėjams apsiauti Yeezy batus. Tai iš tiesų žavėjo ir vertė jaustis istorijos dalimi. Kanye kuria ir nesvarbu ar tai vyksta po Nike sparnu, ar adidas.Šiek tiek atslūgus pirmajam ažiotažui po Yeezy Boost 750 pasirodymo, dėmesys nukrypo į kitą modelį pristatytą tame pačiame pasirodyme, tačiau į parduotuvių lentynas pradėjusius keliauti po keletos mėnesių. adidas Yeezy Boost 350 rinkoje vėl sukėlė šoką. Jie kardinaliai skyrėsi nuo visų anksčiau išleistų Yeezy kedų.


Stebint pirmuosius po adidas sparnu išleistus Yeezy, dar buvo galima išvysti stiliaus detalių, kurias Kanye naudojo kurdamas kedus po Nike vardu, tačiau Yeezy 350 buvo visiškai naujas žingsnis jo kūryboje. Tai ne tik žemo profilio batelis, tačiau ir gana vientiso dizaino, be ryškių detalių, kas lyginant su ankstesniais jo kurtais modeliais tapo kiek neįprasta. Visgi šį kartą žodis neįprasta nebesulaukė tiek neigiamų reakcijų ir nors dar buvo abejojančių Kanye sugebėjimais, visgi tapo akivaizdu, jog šie bateliai tikrai taps ikona, jei tokiais netapo tą pačią akimirką po išleidimo. Ant jų nėra jokio logotipo, tačiau matomos detalės – gofruotas padas ir per vidurį ryškiomis siūlėmis susiūtas batviršis, tapo iškart atpažįstamu siluetu, o pirmosios spalvos „Turtle Dove“ bei „Pirate Black“ turbūt labiausiai kopijuojamais printais.

Praėjus metams po pirmųjų Yeezy 350 ir tik didėjant susidomėjimui, Kanye juos šiek tiek atnaujino ir pristatė V2 versiją, kurioje šiek tiek padidėjo padas, paaugo batelio aukštis ties čiurna, bet labiausiai išsiskyrė naujų spalvų gausa bei šone atsiradusiu užrašu SPLY-350, kurio vėlesniuose leidimuose taip pat neliko.

V2 tapo tikra bomba, o spalvų gausa ir vis augantis išleidžiamų modelių kiekis leido vis daugiau žmonių juos išbandyti. Visgi bėgant laikui, net ir puikiai parduodamus modelius ateina laikas atnaujinti, todėl Kanye anonsavo, jog 2019 metų pabaigoje sulauksime Yeezy V3 versijos. Nesulaukėme. O vietoje to gavome visiškai naują Yeezy 380 modelį.

Yeezy 380 jaučiamas įkvėpimas iš Yeezy 350 modelio, tačiau pakeitimų atlikta tiek daug, jog turbūt dėl šios priežasties kedai įgavo naują vardą. Ant pado neliko gofros detalių ir padas tapo lygus, per kurį persimato per visą padą viduje esanti Boost technologija leisianti eiti lyg per batutą, o jos pade tiek daug, jog galinė batelio dalis gerokai paaugo lyginant su Yeezy 350. Dideli pakitimai pastebimi ir viršutinėje batelio dalyje, kur Primknit tapo lygesnis, labiau priglundantis prie pėdos bei artimesnis kojinės pojūčiui. Yeezy 350 V2 versijoje per šoną buvusią juostą pakeitė ne tokios ryškos perforuotos skylutės, per kurias pėda lygiai taip pat jaus ventiliavimą bei neperkais net ir karščiausiomis dienomis.

Su Yeezy pasirodymu, kedai vis labiau tampa ne tik kasdieninės mados, tačiau ir aukštosios mados svarbia dalimi.

Žinomi žmonės su šia preke