Nike

Nike Air Fear Of God Moc

Nike Air Fear Of God
Vyriški
150 121 19%
Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis aukštas
Prekės kodas: AT8086-001
Pasirinkite dydį

Šių kedų dizaineris yra Jerry Lorenzo. Jerry neturi su mada susijusio išsilavinimo, tačiau 2012 metais, įkūręs savo brandą Fear Of God, greit užkariavo mados viršūnę, o jo kuriamus rūbus ir avalynę pamėgo daugybė garsių sporto bei muzikos atlikėjų. Jerry Lorenzo dirba ne tik su savo brandu, tačiau daro bendrus kūrinius su kitais garsiais gamintojais, tokiais kaip Nike ar Vans.

Jerry Lorenzo
designer
Jerry Lorenzo

Aprašymas

Jerry Lorenzo po Nike vardu pristatęs dvi versijas Nike Air Fear Of God 1 kedų bei išleidęs Nike Air Fear Of God Raid batelius pristatė ir trečiąjį savo kūrinį, kuriuo lyg apjungė ankstesniuosius modelius bei labiau pritaikė kasdieniniam nešiojimui. Taip gimė mokasinai Nike Air Fear Of God Moc

Padą panaudojo tokį patį kaip ir ankstesniuose modeliuose, kuriame didžiausias dėmesys krenta į dvigubą suspausto oro pagalvę, o batviršį lyg išlaisvino nuo egzoskeleto ir pristatė minimalistinio dizaino versiją su dirželiu, kuris įtvirtina pėdą batelyje. Ir nors iš pirmo žvilgsnio kedas vientisas ir be didesnių detalių, tačiau priekyje esančios siūlės, jau minėtas dirželis, šone esantis sujungimas susegamas saga palengvinantis batelio apsiavimą bei gale išlindęs raištelis ir šį kasdieninį modelį paverčia išskirtiniu kūriniu, į kurį Jerry Lorenzo įdėjo visas savo idėjas, kad batelis gatvėje įsimintų kiekvienam sutiktam praeiviui.

Žinomi žmonės su šia preke