Converse

Converse Chuck 70 AT-CX CC Hi

Converse Chuck Taylor
Unisex
120
Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis aukštas
Spalva juoda
Prekės kodas: A03274C
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė neįvardyti Converse dizaineriai.

Aprašymas

Kaip atrodo jūsų žvilgsnis į ateitį? Galbūt galvojate apie tai, kokie nauji technologiniai išradimai ar super automobiliai atsiras? Ateitis visus mus palies labai stipriai ne tik technologiniais progresais, bet ir naujomis, dar nematytomis drabužių bei avalynės stiliaus išraiškomis. Dauguma avalynės prekinių ženklų jau dabar orientuojasi į futuristinius dizaino sprendimus, todėl ir Converse brand‘as nė už ką nenori atsilikti nuo naujausių, į ateitį orientuotų, madų.

Kas jau nuo seno pamilę Converse kedus, beveik visada juos įsivaizduoja, kaip jaukius inkariukus, bet metai bėga ir šis prekinis ženklas vis dar moka mus visus pradžiuginti neeiliniais dizaino perliukais.

Rodos, dar visai neseniai džiaugėmės tokiais naujais ir neįprastais akiai modeliais, kaip Converse GLF 2.0 ar Sponge Crater CX, o dabar drąsiai pristatome ir naujuosius Converse Chuck 70 AT – CX kedus. Iš pirmo žvilgsnio jie lyg ir primena tuos mielus inkariukus, bet pažvelgus į jų padą jautresniam gerbėjui gali kilti tikra laimės nuostaba.

Tai tikra stiliaus bomba! Stulbinančiai suderinta Converse stiliaus klasika ir futuristinis, masyvus, platforminis padas. Žvelgiant į Converse Chuck 70 AT – CX kedus, tikrai galima išvysti tam tikrų stiliaus hint‘ų iš Run Star Hike arba Run Star Motion modelių. Vis dėl to šio modelio „tėvu“ laikomi legendiniai, vintažiniai Converse Chuck 70 kedai, kurie buvo ir vis dar yra mylimi ne tik pankų ar rokerių, bet ir visų kitų netradicinio stiliaus šalininkų.

Converse Chuck 70 AT – CX batviršis pagamintas iš jaukios medvilninės drobės. Kedai turi reguliuojamą liežuvėlį, einantį per visą raištelių ilgį – tai jau šio brand‘o klasika, kurią iš karto atpažįstame iš senesnio Converse Chuck 70 modelio. Pastarojo paveldo išvaizda išlaikoma ir dėl Converse žvaigždės ženklo ir dėl medvilninių raištelių ir dėl aliuminių raištelių kilpų.

Kedų padas pagamintas iš CX putplasčio, kas suteikia jau ne tik brand new fashion išvaizdą, bet ir idealų patogumą kojoms. Papildomą komfortą pajusite ir dėl kokybiško vidpadžio. Padas garantuoja puikų sukibimą su grindiniu dėl savo banguoto, deimantų formos rašto. Kedų TPU noselė suapvalinta, todėl ir pirštai geriau apsaugomi nuo išorinių smūgių.

Dabar yra pats geriausias metas laužyti nusistovėjusius stiliaus standartus bei atrasti kažką naujo. Pajuskite futuristinio stiliaus privalumus su naujaisiais Converse Chuck 70 AT – CX kedais ir nustebinkite visus praeivius savo rajone!