Converse

Converse One Star Pro OX 90s

Converse One Star
Unisex
85

Papildomai:
rožiniai raišteliai

Batviršio medžiaga oda / versta oda
Batelio aukštis žemas
Spalva rožinė / ruda / juoda / kreminė / balta
Prekės kodas: 171325C
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė neįvardyti Converse dizaineriai.

Aprašymas

Converse All-Star bateliai ilgą laiką dominavo krepšinyje, kol po truputį pradėjo augti nauji gamintojai kupini ryžto nuversti karalių nuo sosto. Converse teko konkuruoti, o jų vis dar gaminami medžiaginiai krepšinio bateliai pradėjo atrodyti pasenę, lyginant su odiniais jaunųjų konkurentų modeliais. 

Tai turbūt geriausias pavyzdys kaip konkurencija padeda tobulėti ir vartotojai iš to pajaučia didžiausią naudą. Net penkiasdešimt metų, kol nebuvo kitų gamintojų, Converse gamino vieną ir tą patį All-Star modelį. Visi krepšininkai, metai iš metų, žaidė su tais pačiais bateliais, o tik atsiradus naujiems gamintojams, iškart viskas pradėjo keistis. Medžiaginius batus pradėjo keisti oda ir kas mums šiais laikais atrodo taip įprasta, tuo metu buvo ypač nauja ir technologiškai pažangu. 1970 metais Converse pristatė pirmuosius Converse All-Star krepšiniui skirtus batelius pagamintus iš odos, o 1974 metais iš verstos odos. Krepšininkams atsirado pasirinkimas su kokia avalyne žaisti.


Atsirado ne tik naujos medžiagos, dėl ko batelis vėl tapo top klasės žaidėjų pasirinkimu, tačiau ir naujas dizainas. Ant šono ryškiai švietė Converse žvaigždė, o iš jos šonų dvi juostos jungė batelio padą ir raištelius. Šis modelis vėliau tapo žinomas kaip Converse One Star.


Visgi One Star krepšinio kedai aikštelėje žibėjo trumpiau nei porą metų, kol nepasirodė technologiškai pažangesnis Converse Pro Leather modelis. Konkurencinėje kovoje One Star turėjo pasitraukti į užmarštį, tačiau šią žvaigždę pastebėjo tolimoji Japonija ir bateliai įgavo naują kvėpavimą šioje šalyje, tik šį kartą jau ne kaip krepšininkų pasirinkimas, tačiau kaip madas sekančių japonų stiliaus elementas, kuriems ypač tiko prabangi zomša prie atletiško amerikiečių koledžo stiliaus detalių. Patekę į gatvę kaip fashion stiliaus detalė, bėgant laikui One Star tapo simboliu, kuris nukreiptas prieš madą. Batelių neaukšta kaina ir lankstus padas tapo skeiterių, underground muzikantų ir visų laisvos sielos žmonių pasirinkimu, iš kurių didžiausią įtaką šių batelių nešiojimui darė muzikantas Kurt Cobain.