New Balance

New Balance 574

New Balance 574
Unisex
115 93 19%
Batviršio medžiaga oda / versta oda / tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva tamsi turkio / turkio / balta / violetinė / pilka / juoda
Prekės kodas: U574EB2
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė New Balance dizainerių komanda.

Aprašymas

Net jei ir nelabai domitės kedais bei naujai kuriamais modeliais, bet kuriuo atveju vis tiek puikiai atpažįstate New Balance prekinį ženklą. O išgirdus šio brando pavadinimą, prieš akis daugumai iškyla būtent New Balance 574 kedų modelis. Jis, ko gero, yra pats žinomiausias iš visų NB.

New Balance 574 buvo laaaaabai populiarūs ne tik 1990, bet ir 2000 metais. Juos žinojo ir įvertino praktiškai visi: pradedant mažo Amerikos miestelio gyventoju ir baigiant madingos ir ektravagantiškos gatvės Tokijuje stileiva. New Balance 574 modelis buvo visų laikų must have. Toks masinis pasaulinis populiarumas ženkliai prisidėjo prie to, jog šie kedai net ir po daugiau nei 20 metų išliko populiarumo viršūnėje.

Nepaisant tokio milžiniško pasaulio įvertinimo, daugelis entuziastų iki šiol nežino paslaptingos New Balance 574 istorijos...

Visa New Balance 5xx modelių serija, pasirodžiusi 8 dešimtmetyje, buvo skirta aktyviems ir prabangą vertinantiems vartotojams. Kedai jau tada buvo gaminami tik iš kokybiškiausių ir patvariausių medžiagų, turėjo kvėpuojantį tinklelį ir masyvesnį padą, kuris saugodavo bėgiojančiųjų pėdas nuo sužeidimų.

1986 metais pasirodė NB 575 kedai, o 1988 buvo galima įsigyti ir patobulintą jų versiją - NB 576. Netrukus po to gimė ir NB 574 modelio prototipas (su C-Cap ir minkštu viduriniuoju padu). Šie kedai buvo 575 ir 576 modelių hibridas, todėl turėjo jų geriausias savybes. 574 atsiradimo tikslas – kad kedų mylėtojai galėtų įsigyti universalesnę, supaprastintą ir pigesnę 576 versiją.

Bet tai buvo tik prototipas. Galutinė 574 versija į prekybą nepateko iki pat 1990 metų. Todėl tiksli kedų gimimo data iki šiol paliekama diskusijų objektu.

Nuo 1990 metų New Balance 574 kedai mėgavosi savo šlovės vaisiais. Visose regionuose jie tapo tiesiog hitu. Juos masiškai šlavė iš parduotuvių lentynų, todėl pardavimo rodikliai kaip reikiant šoktelėjo į neregėtas aukštumas. Ta sėkmė, iš tiesų, nepasikeitė ir po daugelio metų.

Bėgikai labai teigiamai atsiliepė apie šiuos kedus. Be to dėl universalios išvaizdos ir patogumo juos avėjo tokie žymūs reperiai, kaip Phife DawgRaekwon ar Mos DefNB 574 mylėjo ne tik reperiai, bet ir pop žvaigždės ir net rokeriai.

New Balance 574 modelio populiarumas ir toliau augo 2000 metais. Bėgant metams keitėsi ir spalvos, ir medžiagos. Parduotuvių lentynose buvo galima išvysti 574 kedus su žvaigždutėmis, skeletais ar itin ryškių spalvų.

2012 metais buvo sukurta speciali technologinė programa, kuri leido šiuos balansus kurti rankomis. Taigi buvo sukurta limituota rankų darbo NB 574 kolekcija Anglijoje. Taip pat buvo sukurta ir speciali NB 574 sportinių kedų linija. Ir dar viena skirta išskirtinai riedlentininkams. Tiesa pasakius, šių kedų versijų buvo tiek daug, jog gal net būtų neprošal parašyti visą knygą apie tai...

NB 574 klasikos atnaujinimas prasidėjo ties 2018 metais. Tačiau kalbant apie šių dienų New Balance 574 kedus, tai jie pasižymi ryškia futuristine išvaizda ir, ko gero, ši versija jau yra labiausiai nutolusi nuo savo 574 pirmtako. Nekalbant apie kokybiškas medžiagas ar spalvų paletę, tikriausiai protingiausia būtų išskirti šių kedų pado modernumą ir bendrą aptakesnę formą, kas sutekia daugiau patogumo pėdoms.

Dar visai neseniai New Balance 574 buvo galima išvysti tarp šiuolaikinų žvaigždučių: juos avėjo RihannaLeonardas Di Caprio, P. Williams, K. Lamaro ir daugelis kitų. Todėl net ir dabartiniu populiarumu nepavyktų nė kiek suabejoti.

Labai nedaug kedų geba išlaikyti tokius laiko išbandymus, kaip New Balance 574. Būtų tikra nuodėmė neleisti pėdoms jų išmėginti!