New Balance

New Balance 237

New Balance 237
Moteriški
90
Batviršio medžiaga tinklelis / sintetika
Batelio aukštis žemas
Spalva tamsiai žalia / mėlyna / rožinė / kreminė / dramblio kaulo
Prekės kodas: WS237MP1
Pasirinkite dydį

Šių kedų dizainą kūrė Charlotte Lee. Studijuodama menų ir dizaino studijas Strode koledže, o vėliau ir De Montfort universitete avalynės dizaino specialybę, Charlotte keletą metų atliko praktiką Clarks batų kompanijoje. Pabaigusi mokslus, Charlotte pakeitė ir batų kompaniją bei Clarks iškeitė į New Balance kurioje vėlgi metus laiko atliko praktiką, kol 2015 metais tapo avalynės dizainerio padejėja, o dar po metų ir visaverte New Balance avalynės dizainere.

Charlotte Lee
designer
Charlotte Lee

Aprašymas

Aštuntajame dešimtmetyje New Balance brand'as visiems puikiai įrodė, kad yra tikrų tikriausias tekstilės technologijų lyderis. Nuo to laikmečio iki pat dabar kedų batviršių gamybai vietoj itin sunkios odos pasitelkė lengvą zomšą ir nailoną. Toks sprendimas prekinį ženklą pakėlė į nerėgėtas šlovės aukštumas. Buvo pradėti kurti įvairūs minkštučiai, lengvučiai ir kokybiški NB kedai. Vieni jų stūkso jums tiesiai prieš akis – New Balance 237...

Meilė ir pagarba praeičiai - ar teko kada girdėti, kad ją išreikšti galima net per kedus? New Balance brand'as kuo puikiausiai pagerbė prabėgusius 70-uosius metus ir klasikinius to laikmečio bėgimo batelius, sukurdamas naujuosius New Balance 237 kedus. Kaip kad kadaise Bob Marley dainavo, jog „šioje puikioje ateityje tu negali pamiršti savo praeities“... Jautrūs dainos žodžiai lyg netyčiom persikelė ir į naujuosius NB 237.

Nepaisant dėmėsio praeičiai, New Balance 237 kuria savo asmeninę istoriją. Tai nauja istorija su ryškiu praeities poskoniu, tik jau super šiuolaikiško formato fone.

New Balance 237 kedus galėtume pavadinti spalvingo gyvenimo būdo gaminiu, kurių kūrybai idėjų buvo semtasi iš 70-tųjų klasikos stiliaus. NB 237 kedai - puikus seniau išleistų modelių (NB 327 ir NB 57/40) tęsinys. Naujuosiuose keduose galima atrasti net tokių kedų užuominų, kaip NB 320Trail 355 ar Super Comp.

Dizainerė Charlotte Lee atrinko geriausias kitų NB modelių detales ir taip gimė naujieji 237 balansai. Bet šiukštu šių kedų negalima įvardinti kaip kopijos, nes savomis detalėmis jie vistiek pasirodo kaip be galo originalus modelis. Išrankūs šiuolaikinio gyvenimo tempo pasekėjai su jais pajus ne tik jiems tinkamą kedų kokybę, bet ir subtilų retro skambesį.

New Balance 237 išvaizda gana standartiška: skirtingos medžiagos ir kvėpuojantis tinklelis, kuris puikiai pasitarnaus ne tik bėgimui, bet ir įprastam laisvalaikiui. Kedų padas išties iskirtinis ir masyvus, kulno vietoje šiek tiek pasislinkęs į išorę ir sudaro vaizdą, jog padas čia tiesiog pridėtas kaip priedas, bet iš tikro tai tiesiog toks originalus dizaino žaismas.

Padas pagamintas iš EVA putplasčio. Čia rasite ir nailoninius įdėklus, kurie iškėlė NB 237 modelį kaip labai savitą fenomeną, nes tokie komponentai buvo būdingi ir senesniems balansų modeliams, o čia jie, vaizdžiai tariant, perkurti, atnaujinti ir puikiai pritempti iki šiuolaikinių mados bei kokybės standartų.

New Balance 237 taip pat turėjo progą debiutuoti „Casablanca“ prancūzų ir marokiečių mados scenoje, lygiai taip pat, kaip pasisekė ir jo „pusbroliui“ NB 327.

New Balance 237 kedų modelis toli gražu nėra įtrigęs kažkur praeityje, priešingai – tai mūsų dabarties ir ateities stiliaus detalė. Jeigu prijaučiate istorijai bei puoselėjate meilę jai, bet tuo pačiu norite kažko šiuolaikinio – NB 237 jau laukia jūsų!