Nike

Nike Air Max 90 GS

Nike Air Max 90
Vaikiški
120 97 19%
Batviršio medžiaga oda / sintetika
Batelio aukštis žemas
Spalva juoda / raudona / pilka
Prekės kodas: DX9272-001
Pasirinkite dydį

Šių kedų dizaineris Tinker Hatfield. Tai kedų dizaino legenda, sukūręs daugiausiai laikui nepavaldžių modelių. Nike pradėjo dirbti būdamas 29 metų amžiaus kaip pastatų architektas, tačiau po ketverių metų darbo tapo pagrindiniu kedų dizaineriu ir toje pačioje kompanijoje dirba iki šių dienų.

Tinker Hatfield
designer
Tinker Hatfield

Aprašymas

"Mano nuomone, Air Max 90 "Infrared" yra geriausias kada nors išleistas kedų modelis" - taip pasakytų daugybė tikrų sneakerheadų

Nike Air Max 90 arba Nike Air Max III, kaip jie buvo vadinami iki pat 2000 metų, istorija prasidėjo 1990 metais, o pagrindinis dizainerio tikslas buvo sukurti bėgimo batelius su dar daugiau oro nei prieš tai buvusiuose modeliuose Air Max I ir Air Max Light. Oro atsirado daugiau, visgi tik dėl to šie bateliai nebūtų susilaukę turbūt labiausiai ikoniškų batelių titulo. Galima nuimti Swoosh nuo batelio šono, nuo galo ar nuo liežuvio, netgi galima uždėti kitą logotipą ar batelį nuspalvinti kitomis, neįprastomis spalvos, bet jo forma visada sufleruos, jog tai Tinker Hatfield kūrinys - Nike Air Max 90. Tai tikros ikonos pavyzdys.Kurdamas Air Max 90, dizaineris įkvėpimo sėmėsi iš Itališkų sportinių automobilių, todėl bateliams suteikė "greičio" išvaizdą - visos detalės sukurtos taip, lyg batelis skrostų orą kaip aerodinamiškai idealus kūrinys. Gale įtvirtinta plastikinė "širdelė" suteikė unikalumo, bet visgi šio modelio legenda kilo dėl batelio spalvos. Pirmą kartą jie buvo išleisti dviejų spalvų - "Laser Blue" ir "Radiant Red" (tokia spalva nurodyta Nike kataloge, visgi iki šiol tai šiokia tokia mistika, kadangi sneakerheadai dalinasi savo prisiminimais, jog ant batų dėžutės buvo nurodytos spalvos "Hyvent Orange" ar "H RD", kas reikštų "Hot Red"). Nors mėlynieji bateliai vertinami iki šiol, visgi visos kepurės nukeliamos prieš raudonąją versiją, kuri tik 2003 metais, po pakartotinio išleidimo, įgavo mums iki šiol žinomą "Infrared" spalvos pavadinimą. Nors šie bateliai buvo sukurti bėgikams, visgi bėgant laikui, kaip jau tapo įprasta visiems ikoniniams modeliams, Nike juos keitė ir modifikavo, kad jie įtiktų ne tik senosios kartos kedų kolekcionieriams, tačiau ir šiuolaikiniam jaunam žmogui. Air Max 90 galima pamatyti prie įvairių aprangos stilių - nuo sportinės aprangos iki kostiumų ar prabangių suknelių.