Nike

Nike Crater Impact

Nike Crater
Vyriški
100 90 10%
Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva juoda / pilka / žalia / balta
Prekės kodas: DB2477-001
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

„Lengviau žemei ir mūsų akims“ – šiais žodžiais apibūdinami naujieji Nike Crater Impact kedai. Niekam ne paslaptis, kad Nike stengiasi prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Mūsų mama žemė ir taip jau pakankamai užteršta, o masinė prekyba bei gamyklos tik dar daugiau prisideda prie užterštumo, todėl verta ieškoti sprendimų, kad tam bent kažkiek būtų užkirstas kelias.

Nike kelionė tvaresnės ateities link prasidėjo nuo kedų gamybos iš perdirbtų medžiagų. Kas kažkam jau buvo tik šiukšlė, kitam - grynas atradimas, nes tinkamai perdirbus, galima išgauti net ir puikius kedus. Nike Crater Impact – vienas iš pavyzdžių.


Saugios, nepastebimai bei kruopščiai perdirbtos ir panaudotos medžiagos (pvz. plastikiniai buteliai) prisideda prie Nike kedų kūrimo ir sudaro ne mažiau kaip 25 procentus viso gaminio.

Dizaino paprastumas tas, kad yra sunaudojama mažiau medžiagų ir viskas supaprastinama iš esmės. Pavyzdžiui, panaudotos siūlės nėrinių kilpoms, kad nereikėtų atskirai iškirpinėti raštų ar kilpų ir taip be reikalo sunaudoti per daug medžiagų.

Šiaip žiūrint vizualiai, jūs niekaip nesuprastumėte, kad tokie kedai pagaminti perdirbimo būdu, - sakė dizaino direktorė Francesca Capone Jones.

Nike Crater Impact išsiskiria savo masyviu padu ir kulnu, į kurį pažvelgusi akylesnė akis tikrai pamatys kažką panašaus į uolą ar kraterį. Net ir žodis crater tai aiškiai sufleruoja. Nepaisant masyvo, padas labai minkštas ir lengvas, nes yra pagamintas iš paprasčiausio putplasčio.

Nike Crater Impact – kedai, skirti palikti nepamirštamą įspūdį ir pabrėžti gerą skonį. Jie vizualiai stulbinantys ir kruopščiai suprojektuoti. Diskretiškai panaudotos perdirbamos medžiagos sukuria išties osom išvaizdą. Kedai lengvučiai, minkšti, labai patogūs ir dar saugoja gamtą. Kas gali būti labiau stulbinančio?

Dažnai mažiau yra daugiau! Taip galima apibūdinti naujuosius Nike Crater Impact kedus. „Lengviau žemei ir mūsų akims“...