Nike

Nike Cruzrone

Nike Cruzrone
Unisex
135
Batviršio medžiaga tinklelis / sintetika
Batelio aukštis žemas
Spalva juoda / violetinė / ryškiai raudona / geltona / balta
Prekės kodas: CD7307-401
Pasirinkite dydį

Šių kedų dizaineris Tinker Hatfield. Tai kedų dizaino legenda, sukūręs daugiausiai laikui nepavaldžių modelių. Nike pradėjo dirbti būdamas 29 metų amžiaus kaip pastatų architektas, tačiau po ketverių metų darbo tapo pagrindiniu kedų dizaineriu ir toje pačioje kompanijoje dirba iki šių dienų.

Tinker Hatfield
designer
Tinker Hatfield

Aprašymas

Sporte dažniausiai visas dėmesys skiriamas lyderiams. Kuriami bateliai greičiausiems bėgikams, šokliausiems krepšininkams, atletiškiausiems futbolininkams bei kitiems –iausiems, tačiau tokių atletų pasaulyje yra vienetai, o didžiąją dalį žmonių sudaro net ne mėgėjai sportininkai, tačiau tie, kurie retkarčiais nueina ilgesnę distanciją, kurie laisvalaikiu pamėto į krepšį ar paspardo kamuolį. 

Nike įkūrėjas Phil Knight jaunystėje aktyviai sportuodavo, todėl net ir perkopęs aštuoniasdešimties metų ribą jis kasdien nubėga po 8 mylias. Na, žodis nubėga gal kiek per drąsus ir labiau tiktų nueina, tačiau kaip pats Phil sako, jis bėga, tik labai labai lėtai. Apie šį jo bėgimą sužinojo legendinis Nike dizaineris Tinker Hatfield per vieną iš jų pokalbių 2018 metų spalio 16 dieną bei tai jį privertė susimąstyti kaip mes keičiamės bėgant metams - išliekame kovotojais, tačiau to siekiame naujais būdais.

Po pokalbio, Hatfield atkreipė didesnį dėmesį į batus, kuriuos įprastai nešiojo Phil Knight bei kiti atletai „lėtiems bėgimams“ ir pastebėjo, kad įprastuose keduose pėda juda kitaip nei bėgiojant su jais profesionaliai. Įkvėptas šio atradimo, Tinker nusprendė sukurti naujus kedus ne tik Nike įkūrėjui, tačiau ir visiems kitiems, kurie mėgsta ilgus pasivaikščiojimus. Būtent taip 2020 metų pabaigoje gimė Nike CruzrOne bateliai.

Kuriant naująjį modelį, Tinker jiems panaudojo ypač daug minkštų react putų dėl ko bateliai tapo labai komfortiški ir patogūs. Patogumo bei malonumo einant prideda ir šiek tiek daugiau nei įprastai lenktas batelių kulnas, dėl ko kedai suteikia malonesnį natūralaus ėjimo pojūtį. Siekdamas, kad kedai būtų dar patogesni, sukūrė lengvai atlenkiamą užkulnį leidžiantį lengvai apsiauti batus, o vidinėje batų dalyje, apie kulno sritį, panaudojo minkštą tekstilę.

Nike komandoje ramius pasivaikščiojimus buvo mėgiama vadinti „cruzing“, todėl nuo šio pavadinimo kilo ir batelių pavadinimas Nike CruzrOne.

Nike CruzrOne laisvalaikio kedai sukurti atsižvelgiant į kasdieninį, ramų pasivaikščiojimą, kuris ypač populiarus tarp vyresnių žmonių, tačiau šie kedai tinka visų amžiaus grupių žmonėms, ieškantiems ypač komfortiškų kedų.