Nike

Nike Off-Line

Šlepetės
Unisex
120


Papildomai: vidpadžiai

Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva tamsiai pilka / oranžinė
Prekės kodas: CJ0693-003
Pasirinkite dydį

Šiuos kedus kūrė Michael FordMichael, dar studijuodamas Leeds Beckett universitete įsidarbino laisvalaikio prekių parduotuvėje bei buvo atsakingas už streetwear stiliaus prekes bei atradęs aistrą šiai krypčiai 2012 metais įsidarbino Nike parduotuvėje. Vėliau šioje kompanijoje tapo atsakingu už bendradarbiavimą kuriant išskirtinius modelius JD ir Footlocker, o dar vėliau tapo atsakingu už Nike laisvalaikio avalynės kategoriją.

Michael Ford
designer
Michael Ford

Šių kedų dizainą kūrė Drew Little. Drew, baigęs menų studijas, įsidarbino Under Armour kompanijoje, kurioje buvo atsakingas už spalvų parinkimą bėgimo ir krepšinio avalynėje. Išdirbęs keletą mėnesių jis perėjo dirbti į Nike kompaniją avalynės dizaineriu.

Drew Little
designer
Drew Little

Aprašymas

Nike šūkis Just do it prasidėjus karantinui vis dažniau perfrazuojamas į Just do nothing. Žmonės turi laikytis socialinio atstumo, nesibūriuoti, nevyksta daugelis sporto renginių bei negalima sportuoti patiems. Daugeliui viena didžiausių pramogų liko išėjimas pasivaikščioti į netoli namų esantį parką, o visą likusią laiko dalį praleidžiame namuose keliaudami iš vieno kambario į kitą. Nike į šią situaciją pažiūrėjo su optimizmu bei kuomet visi skubėjome ir kasdien siekėme aukštesnių rezultatų, taip dabar turime kiek nurimti, pailsėti, leisti kūnui atsigauti ir pasiruošti naujiems startams.

Turbūt daugumai mūsų šis periodas yra gana panašus, bet tuo pačiu ir skirtingas. Skirtingai jį priimame bei skirtingai išgyvename, tačiau visiems poilsis ir buvimas namuose asocijuojasi su žodžiu jaukumas. Taigi Nike dizaineriai, kurdami naujo koncepto Offline šlepetes jas kūrė taip, kad jos būtų jaukios ir malonios avėti. Panaudotos ypač minkštos ir komfortiškos medžiagos bei prie to sukurti net du keičiami padeliai maloniai masažuosiantys jūsų pėdas.

Sensation 001 padelis turi strategiškai išdėliotus gumbelius, kurie suteiks masažo pojūtį. Sensation 002 padelis su daugiau ir mažesnių gumbelių leis mėgautis komfortu ilgesnio pasivaikščiojimo metu.

Nuo komforto pade neatsilieka ir komfortas sukuriamas viršutinei pėdos daliai kuomet panaudotas ypač išskirtinis ir labai minkštas liežuvis prikimštas storo parolono sluoksnio. Kad šlepetė nesmukčiotų, galima užtraukti viršuje esantį dirželį bei tokiu būdu ji prisitaikys prie jūsų pėdos formos.

Nike Offline šlepetės sukurtos tokiems momentams, kuomet nieko nedaryti yra geriausia ką galima daryti bei kūnas ir mintys pailsėtų ir pasikrautų naujiems startams.