Nike

Nike W AF1 Shell

Nike Air Force 1
Moteriški
140 97 31%
Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis aukštas
Spalva tamsiai žalia / tamsiai mėlyna
Prekės kodas: BQ6096-301
Pasirinkite dydį

Šių batelių dizainą sukūrė Bruce Kilgore.
Bruce
 sukūrė daugybę krepšinio kedų dizainų, iš kurių patys populiariausi tapo Air Force 1 ir Jordan II. Taip pat verta paminėti, jog šis dizaineris sukūrė Air Ship kedus, su kuriais žaidė Michael Jordan prieš Jordan 1.

Bruce Kilgore
designer
Bruce Kilgore

Aprašymas

Šiais laikas žodis "ikona" vartojamas labai dažnai ir ne visada tai būna tiesa, visgi kalbant apie Nike Air Force 1 batelius ir nepaminėti žodžio "ikona" būtų tiesiog nuodėmė. Tai tikra IKONA tarp visų IKONŲ.

Šiuos batelius sukūręs dizaineris Bruce Kilgore įkvėpimo sėmėsi iš hiking batų ir kaip bebūtų keista (o gal kaip tik ne?) tai buvo pirmas jo prisilietimas prie krepšinio kedų. Pirmas bandymas ir dizaineris sukūrė tai, kas ant mūsų kojų nuo 1982 metų iki dabar, o batelių populiarumas ne tik nemažėja, tačiau išlieka tarp pačių perkamiausių.

Su Air Force 1 žaidė daugybė garsių krepšininkų, vėliau jie buvo dažnai sutinkami gatvėse ir ant žymiausių hip-hop‘o atlikėjų kojų. Juos avėjo, avi ir avės dar daugybę metų įvairių sluoksnių žmonės, o Nike šiuos kedus pristatys pačių įvairiausių spalvų, pačių įvairiausių modifikacijų ir pateiks pačių įvairiausių patobulinimų, kad šie bateliai niekada neprarastų savo populiarumo.

Vienas iš naujausių atnaujinimų, tai moterims sukurti vėsiajam sezonui skirti Nike AF1 Shell laisvalaikio kedai. Nors keduose panaudotos kitos medžiagos nei originaliajame modelyje bei laisvalaikio avalynei būdingi dizaino elementai, visgi bendras siluetas išlikęs ikoninių Nike Air Force 1 kedų. Naujajame, update‘intame modelyje panaudota ypač minkšta ir sukibimą gerinanti pado guma, kad sumažintų paslydimo ant plikledžio tikimybę. Batelio kulne, kaip ir pirmajame modelyje, slepiasi oro pagalvė suteikianti komforto pojūtį.

Didžiausias šio modelio išskirtinumas tapo batviršis, kuris yra pagamintas lyg žieminė, neperšlampanti striukė, kuri apgaubs jūsų pėdą ir nuo jos nubėgs visas vanduo. Taip pat apsisaugojimui nuo vandens, šio batviršio viršutinėje dalyje panaudota iš kalnų striukių pasiskolinta detalė – tai užsitraukiantis dirželis, kurio dėka viršutinė batelio dalis priglus prie jūsų kojos ir neleis vandeniui patekti į vidų lietingomis dienomis.

Atskiro paminėjimo vertas ir viduje bato esantis padelis, kuris yra ypač pūkuotas ir suteikiantis papildomo komforto. 

Nike AF1 Shell tai rudeniui / pavasariui tinkantis apavas, su kuriuo jausitės užtikrintai įvairiomis oro sąlygomis.