Nike

Nike WMNS Air Max 96 II

Nike Air Max 96
Moteriški
Batviršio medžiaga oda / versta oda / tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva alyvinė / geltona / pastelinė žalia / mėlyna / pastelinė rožinė
Prekės kodas: DM9462-500
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

Nike Air Max 96 kedų modelis buvo išleistas 1996 metais. 2021 metais pasirodė ir atnaujinta versija – Nike Air Max 96 II.

Kalbant apie šio modelio pirmtaką, vienareikšmiškai jį vadiname ikoniniu. Jis paliko labai ryškų pėdsaką viso pasaulio gatvėse. Nors per tiek daug metų mūsų aplinka stipriai keitėsi, technologijų revoliucija amžiams pakeitė gyvenimo, mąstymo būdą, tačiau naujieji Nike Air Max 96 II išliko lyg ir nepakitę, išlaikydami savitą stilių daugiau nei du dešimtmečius.

Tiesa, pats pirmasis Nike Air Max 96 modelis buvo tarsi įspraustas tarp dviejų kultūrinių ikonų: Air Max 95 ir Air Max 97Air Max 96 kedai buvo tam tikros techninės gamybos linijos pereinamasis variantas. Nors buvo mėginimų modelį atgyvinti ir 2016 metais (vadinosi Air Max 96 XX ir turėjo pakeistą batų pado dekorą), tačiau tik 2021 metų Air Max 96 II yra daug artimesni tikrajam originalui.

Atnaujintas kedų modelis buvo pristatytas Sevenstore, kartu paminint ne tik naujus batelius, bet ir atkreipiant dėmesį į Liverpulio gyventojus. Straipsnis pavadintas „25 metai gatvėse“. Buvo pakalbinti šeši žymūs Liverpulio balsai, kurie per pastaruosius 25 metus nušvietė miesto raidą. Tarp kalbintųjų buvo merė J. Anderson, bokso salės Golden Gloves savininkas ir kiti.

Liverpulis – unikali vieta, persmelkta turtingos kultūros istorijos. Čia gyvena atviri, ištikimi ir veržlūs žmonės. Ir tyčiom netyčiom kyla mintys, kad Nike Air Max 96 II atnaujinti kedai būtent ir tinka veržliems, aktyviems ir vertinantiems originalumą žmonėms. Ištikimybė klasikai, kuri patobulinta pagal šiuolaikinius mados ir komforto standartus – visa tai mums suteikia šis atnaujintas originalo šedevras.

Nike Air Max 96 II pasižymi subtiliomis medžiagų perdangomis, kurių dauguma yra pakreiptos L formos. Tai pat šie kedai turi ir atšvaitinius paviršius. Šis modelis labiausiai išsiskiria savo unikaliu, masyviu padu iš EVA putplasčio ir, žinoma, Air unit‘u, dėl kurio su šiais bateliais galima ne tik bėgti, bet tiesiog skrieti arba komfortiškai žingsniuoti. Tiesa, lyginant su originaliu modeliu, tai šie neturi ant pado tiek daug burbuliukų.

Meilė ir ištikimybė klasikai, kokybė, komfortas, nerealus patogumas – tai tik keli žodžiai, kuriais galima apibūdinti naujuosius Nike Air Max 96 II.