Nike

Nike Wmns P-6000

Nike P-6000
Moteriški
115
Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva pilka / sidabrinė / juoda / balta
Prekės kodas: FD9876-101
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

Turbūt ne vienam paaugliui teko išgirsti replikų iš savo tėvų apie jų nešiojamus batus: „Ai pas jus tai čia plastikas ir viskas daroma tik dėl mandrumo bet ne patogumo... O vat mūsų laikais tai buvo tikra kokybė!“.

Yeah, right. Ir tais laikais, ir ypač šiais laikais galima išsirinkti kedus pagal bet kokį skonį. Tokio kedų pasirinkimo koks yra dabar, niekada anksčiau nebuvo bei galima įsigyti pačius įvairiausius modelius, o tame tarpe ir tokius, apie kuriuos kalba tėvai. 

Dar 2017 metais prasidėjęs dad-shoes stiliaus trendas nė kiek neišsikvėpia, o kaip tik įgauna dar didesnį pagreitį bei 2019 metais Nike pristatė naują siluetą Nike P-6000, kuriam įkvėpimo semtasi iš dviejų bėgimo batelių Nike Air Pegasus 2006 ir Nike Air Pegasus 25, kurie pirmą kartą parduotuvių lentynose pasirodė 2006 ir 2008 metais. Tai klasikiniai bėgimui sukurti modeliai, kurie pasižymi ypač minkštu padu, orui pralaidžiomis medžiagomis bei komfortu batelio viduje. Su šiais modeliais daugybė bėgikų visame pasaulyje ne tik bėgiodavo savo malonumui, tačiau ir dalyvaudavo prestižinėse maratono varžybose.

Kadangi tai buvo profesionalūs bateliai sukurti bėgimui, tad ir perkūrus šiuos kedus į naująjį Nike P-6000 modelį, visos pagrindinės bėgimo batelių savybės išliko. Ant raištelių viršaus esančios juostos užrašas Bowerman Series byloja tai, kad batelio pade panaudotas raštas, kurį išrado vienas iš Nike įkūrėjų Bill Bowerman, kuomet savo blyninėje „iškepė“ pirmąjį padą su kvadratėliais. Kita svarbi detalė suteikianti komforto, tai jog padas pagamintas iš kelių skirtingo kietumo putos sluoksnių, tokiu būdu suteikiama tam tikrose batelio vietose daugiau arba mažiau minkštumo – visa tai prisideda prie malonumo juos avėti.

Batelio viršutinė dalis ypač pasižymi 2000-ųjų stiliumi, kuomet naudojamas orui pralaidus tinklelis, o viršuje jo, batelio sustiprinimui bei tvirtesniam pėdos apspaudimui, naudojama odos bei sintetikos deriniai kurie peridengia tarpusavyje.

Nike Air Pegasus serija tai seniausiai besitęsianti Nike batelių serija skirta bėgimui, šį kartą atgimsta naujai laisvalaikio kategorijoje sujungus šios serijos du modelius į vieną ir gautas du tūkstantųjų vibe‘u dvelkiantis, tipinis dad-shoes stiliaus siluetas Nike P-6000, kurį tiesiog privalo išbandyti šiuolaikiniai miesto madistai.