Puma

Puma CA Pro Re.Gen

Puma exclusive
Vyriški
90


Papildomai:

juodi raišteliai

Batviršio medžiaga tinklelis / sintetika
Batelio aukštis žemas
Spalva kreminė / juoda / raudona
Prekės kodas: 381633-01
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Puma dizainerių komanda.

Aprašymas

Žinote, kaip atsiranda populiarūs kedai bei kokiais požymiais jie dažniausiai pasižymi? Taip taip, norint gauti tikrą stiliaus hitą, dažniausiai pakanka sujungti klasikinius stiliaus elementus bei panaudoti šiuolaikines gamybos technologijas. Bet Puma šį kartą žengė dar toliau.

Stiliaus įkvėpimo pasisėmė iš 80 - taisiais populiarios Kalifornijos kedų kolekcijos, pridėjo šiandieninį mados trend‘ą, patogumą ir tvarumą. Būtent taip atsirado naujieji Puma Ca Pro Re.Gen kedai, kurie ne tik turi klasikinę išvaizdą, dabartinius gamybos standartus atitinkančius reikalavimus, bet ir yra tvarūs – naudingi žmonijai.

Tikriausiai jau pagalvojote, kas čia per Kalifornijos kedų kolekcija? Ji pirmą kartą pasirodė 1982 metais ir iš pradžių tai buvo tiesiog tenisui skirti bateliai. Tačiau visa ši linija greitai ėmė rodytis ir visose Kalifornijos gatvėse bei tapo tikra stiliaus ikona dėl savo išskirtinai storų padų. Toks kedų stilius išliko populiarus iki pat šių dienų ir tikėtina, kad sėkmingai gyvuos toliau.

Šiandieniniai Kalifornijos stiliaus kedai jau šiek tiek kitokie ir orientuoti platesnei auditorijai, nors vis dar išlaiko tikrą seną vaibą. Kultinės klasikos Puma Ca Pro kedų kolekcija pradėta kurti 2020, o Puma Ca Pro Re.Gen modelis pasirodė 2022 metais.

Šių kedų gamybai buvo tikslingai perdirbtos bei panaudotos įvairios pramonės atliekos, medžiagos, neapdoroti audiniai. Modelis suteikia mūsų planetai naujo pozityvumo, o gatvėms bei praeivių akims – neregėto gaivumo.

Puma Ca Pro Re.Gen – išskirtiniai savo jaukiu bei švelniu dizainu, kuris būtų tiesiog neįmanomas be kokybiškai perdirbtų medžiagų. Batviršis pagamintas iš perdirbtos odos ir nailono, todėl suteikia produktui ilgaamžiškumą bei aukštą kokybę.

Šalia batviršių matoma išskirtinė ir labai miela detalė – nedidelis užtrauktukas, kuris prideda bendram kedų vaizdui jaukią atmosferą. Užtrauktukas, žinoma, irgi perdirbtas, nors iš pirmo žvilgsnio, tikrai to nepasakytumėte.

Ant liežuvėlio ir pamušalo matomas perdirbtas kvėpuojantis tinklelis. Nėrinių raišteliai pagaminti iš perdirbtos medvilnės ir yra itin patogiai suvarstomi.Kedai turi guminį platforminį padą su tekstūriniais elementais, kas taip pat ryškiai prisideda prie stiliaus unikalumo.

Pastelinė ir jauki vasaros gaiva, madingas padas, klasikinis siluetas bei išskirtinis patogumas – tai, ką jums dabar pat gali suteikti naujieji Puma Ca Pro Re.Gen kedai! Pamėginkite ir įsitikinkite tuo patys.