Puma

Puma Future Rider Neon Play

Puma Cruise Rider
Unisex
Batviršio medžiaga oda / versta oda / tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva juoda / raudona / mėlyna / geltona
Prekės kodas: 373383-07
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Puma dizainerių komanda.

Aprašymas

Puma Rider kolekcijos kedai buvo sukurti pasisėmus įkvėpimo iš devintojo dešimtmečio estetikos. Šių sneaker‘ių forma tai bėgimo batelių ir gatvės aprangos stiliaus mixas. Vieni unikaliausių šios kolekcijos kedų yra Puma Cruise Rider, kurie kaipmat išsiskyrė iš visų, nes atsisakyta ryškių ir pasirinktos tik gaivios pastelinės spalvos. Kedai gana sparčiai skina populiarumo vaisius, nes kai kuriems žmonėms tų ryškių spalvų jau yra tiesiog too much.

Naujuosius Puma Cruise Rider moteriškus kedus būtų galima apibūdinti gana paprastai. Tai New age kedai, kurie yra vienu žingsniu toliau už kitus vien dėl savo išskirtinio dizaino. Jaukios pastelinės spalvos, kurios asocijuojasi su retro stiliumi, dinamiškos medžiagos ir masyvus padas, kuris atrodo tiesiog kosmiškai.

Jeigu dievinate aukštakulnius ar aukštus platforminius batus, neapsiribokite vien tik jais. Šiuolaikinis stilius yra dinamiškas bei veržlus, todėl savo individualumą galite kuo puikiausiai išreikšti ir dėvėdami tokius kedus, kaip Puma Cruise Rider. Daugelis moterų, kurios dievina masyvius batų kulnus, teigiamai įvertino ir aukštą šių kedų platforminį padą. Jis, skirtingai nei aukštakulniai, suteikia maksimalų komfortą ir tuo pačiu tam tikrą didingumo jausmą bei didesnį pasitikėjimą savimi.

Puma Cruise Rider kedai pagaminti tik iš išskirtinai kokybiškų medžiagų. Jie turi jau iš karto suvertus batraiščius, todėl rištis jų kiekvieną kartą nereikės – tereiks vieną kartą susireguliuoti juos pagal savo pėdą (nėrinių tipas). IMEVA tarppadis išsiskiria savo komfortabilia amortizacija. Neslystantis išorinis guminis padas užtikrina idealų sukibimą su žemę ir tvirtumą bei lengvumą.

Labai svarbu pabrėžti ir Puma Cruise Rider kedų universalumą. Jie puikiai derinami prie bet kokios aprangos. Tereikia pasirinkti tinkamus aksesuarus. Šie kedai būtent tai, ko ieško kiekviena veržli bei savimi pasitikinti moteris. Kai aprangos detalės jau suderintos, bet vis atrodo, kad kažko trūksta – tai būtent Puma Cruise Rider galutinai užbaigia tą stilistinį aprangos kodą.

Neslėpkite savo unikalaus stiliaus! Duokite kelią individualios kūrybos laisvei, eksperimentuokite su skirtingais aprangos stiliais ir nejučiom pajusite, kad pavasaris gali būti ne tik lauke, bet ir jūsų aprangoje bei širdyje!