Puma

Puma Hedra OQ W

Puma Hedra
Moteriški
100 85 15%
Batviršio medžiaga oda / versta oda / tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva kreminė / sidabrinė / balta / rausva / turkio
Prekės kodas: 375121-01
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Puma dizainerių komanda.

Aprašymas

Niekam ne paslaptis, kad Puma be galo vertina klasiką ir visada stengiasi atrasti naujus modelius, kurie ne tik atspindėtų retro palikimą, bet ir būtų išties pažangaus futuristinio stiliaus. Vedini šių planų, kūrėjai į platųjį pasaulį išleido Puma Hedra kedus. Juos galima įvardyti paprastai: tai klasikinio stiliaus įkvėpimo bei pažangios šiuolaikinės technologijos derinys ir, žinoma, pats naujausias mados klyksmas.

Puma Hedra modelio pirmtakas buvo Puma Kyron kedai. Hedra gali pasigirti ta pačia vaizdinga dizaino koncepcija, kaip ir Kyron, nes kuriant kedų formą ir dizainą taip pat buvo panaudota aliuzija į tokias mitines būtybes, kaip Grifas ir Kentauras.

Ir išties, jei pažvelgsite atidžiau, tikrai pamatysite, kad naujieji kedai gali išversti jus iš kojų (kaip tas žadintuvas skambantis rytais) savo dizaino išskirtinumu. Raštai, padas ir apskritai šio modelio visuma – grynutėlis retro and šių laikų mišinys, kurį gaubia šiek tiek mistikos.

Puma Hedra „veidas“ ir mados ikona Winnie Harlow sakė, kad naujieji Puma Hedra yra labai universalūs kedai. Winnie visada ieško tokios aprangos, kuri būtų puikiai derinama tiek prie gatvės aprangos stiliaus, tiek prie judėjimo užsiėmimų. Puma Hedra kedai ideliai tinka sportui namuose, klube, bėgiojimui, be to su jais galima ir šiaip išeiti į miestą bei išlikti stilingai. Šis modelis gatvės stiliui suteikia avangardo.

Puma Hedra kedai pagaminti iš kelių skirtingų medžiagų, turi ir tinklelio audinį. O jų stiliaus išskirtinumą kaip reikiant išryškina ir užbaigia stambus guminis padas. Vidurinėje pado dalyje yra amortizuojantys sluoksniai ir PU įdėklas. Tai suteikia kojoms super komfortišką judėjimą bei išties didelį patogumą.

Puma Hedra kedrai skirti lyderėms, kurios nebijo griauti nusistovėjusių normų, negalvoja, ką pagalvos kiti bei nebijo parodyti savo laukinės pusės. Šiuos batus tiesiog privalo turėti kiekviena veržli, progresyvi, novatoriška ir madinga mergina! Aukštosios mados elementai bei drąsus stilius – ar tai jums?