Puma

Puma Mayze Santa Cruz

Puma Mayze
Moteriški
95 85 11%
Batviršio medžiaga oda
Batelio aukštis žemas
Spalva ryškiai žalia / juoda / balta
Prekės kodas: 381092-02
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Puma dizainerių komanda.

Aprašymas

Jei jūs visada siekiate būti dėmesio centre ir spindėti - turite didelį dėmesį skirti savo aprangai ir avalynei. Siekiantys išskirtinumo ir žvaigždiško spindesio, neabejotinai pasirinks avėti naujuosius Puma Mayze kedus. Tai kedai ne tik žvaigždėms, esančioms scenoje, bet ir už jos ribų.

Šiek tiek pavadinimo istorijos...

Puma, rinkdama pavadinimą šiems kedams, sujungė kelis įdomius niuansus. Mayze – tai dalis PumosShe moves us“ judėjimo, kuris skirtas pagerbti moteris, įkūnijančias pasaulio kultūros plėtrą, sportą ir apskritai įkvėpti kitas pasaulio moteris siekti mados per kultūros prizmę. Viena iš tu moterų tai Nomzamo Mbatha iš Pietų Afrikos Respublikos.

Pirmasis Puma Mayze kedų pasirodymas įvyko su atlikėjos Dua Lipa pagalba. Ji sakė, kad šio modelio universalumas ir aukštos platformos padas puikiai dera prie bet kokių aprangos detalių. Šie kedai – tai klasikinių griežtų linijų ir šiuolaikinių stiliaus detalių mišinys.

Dua Lipa buvo užfiksuota užkulisiuose su sportine Puma brand‘o striuke, bikiniu, tinklinėmis pėdkelnėmis ir topų topiniais Puma Mayze kedukais. O bežengiant į sceną, atlikėja jau vilkėjo vintažinį Pumą megztuką, suknelę ir zebro dryžių pėdkelnes, tačiau naujieji kedai taip ir liko stūksoti ant jos grakščių pėdų. Totaliai skirtingi Dua Lipa stiliaus pasirodymai ir abu juos išryškinantys Puma Mayze kedai tik dar kartą įrodė savo stiliaus universalumą bei pilnai išryškino Dua Lipa stiliaus viziją.Kedų padas – tai aukšta platforma, padalintas į dvi dalis. Išorinėje pusėje puikuojasi jaukiai įsitaisęs Puma logotipas. Puma ženkliukų čia kaip niekad daug, jis ir ant medžiaginės kedų šonų dalies, ir ant liežuvėlio, ir ant pačios kedų nugarėlės. Na čia, kad jau tikrai visiems būtų aiškiai matomas brand‘as. Kedų raišteliai idealiai prigludę, tad papildomai kiekvieną kartą varstyti batelių tikrai nereikės.

Skriekite į priekį ir nebijokite stiliaus eksperimentų su naujaisiais Puma Mayze kedais! Žibėkite ne tik scenoje, bet ir už jos ribų! Juk tikrosios žvaigždės yra čia pat, visai šalia mūsų...