Puma

Puma Mirage Tech

Puma Mirage
Vyriški
90 67 26%
Batviršio medžiaga tinklelis / sintetika
Batelio aukštis žemas
Spalva pilka / mėlyna / žalia / balta / juoda
Prekės kodas: 381118-01
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Puma dizainerių komanda.

Aprašymas

Puma Mirage kedai debiutavo dar aštuntajame dešimtmetyje, kaip lengvajai atletikai skirti bateliai. O jau nuo 1990 metų išpopuliarėjo kaip laisvalaikio ir bėgimo kedai. Sportininkai greitai įvertino jų stabilumą, patogumą ir easy dizainą. Mirage priklauso Puma šeimai jau beveik pusę amžiaus.

2020 metais Puma Mirage kedai atsinaujino, perteikdami užuominas, kad tai vieni geriausių bėgimo batelių su šiuolaikinio stiliaus elementais, tokiais, kaip Mirage Mox ir Mirage Tech.

Nuo 2021 metų kedai debiutuoja su vis šiuolaikiškesniu stiliumi. Be viso to, čia originaliai susipina klasikos siluetas su ateities dizaino poskoniu. Būtent toks ir buvo tikslas – perkonfigūruoti kedus taip, kad jie atitiktų šių dienų stilių.

Kuriant šį kedų dizainą, buvo atsižvelgtą į klubinę jaunimo kultūrą, elektroninės muzikos kultą ir didžėjus. Retro elementai čia prigesinti, tačiau vis dar puikiai matomi. Kaip sakoma, klasikos iš niekur neišmesi – ji on top per amžius. Ir taškas.

Puma Mirage – tai kedai, kurie simbolizuoja naują gatvės stiliaus perspektyvą. Gaivi spalvos paletė ir kokybiškos medžiagos – pagrindinės gaminio detalės, o kiekvienas jų be vargo nubrėžia nedidelę ribą tarp sporto ir prabangos. Per savo prancūzišką ir japonišką objektyvą taikliai nuskenuojami Puma prekinių ženklų pagrindiniai elementai.

Tad, jei jūsų dūšiai artimas stiliaus kitoniškumas, bet taip pat vertinat ir patogumą bei lengvumą – nesuklysite pasirinkę šiuos Puma Mirage kedus!