Converse

Converse Chuck Taylor All Star All Terrain High

Žieminiai
Unisex
120
Batviršio medžiaga oda
Batelio aukštis aukštas
Spalva juoda / balta / kreminė
Prekės kodas: 168863C
Pasirinkite dydį

Šių batelių dizainą kūrė Marquis Mills Converse ir Charles "Chuck" Taylor.

Sunku pasakyti ar jie patys save kada nors laikė kedų dizaineriais, visgi jie sukūrė batelius, kurie ir praėjus šimtmečiui po sukūrimo išlieka tarp pačių populiariausių pasaulyje. Marquis Mills Converse buvo Converse kompanijos įkūrėjas, gaminęs avalynę tuo metu tik pirmuosius žingsnius pradėjusiam žengti krepšinio žaidimui, o Charles "Chuck" Taylor buvęs krepšininkas, kuris prisijungė prie Converse kompanijos kaip pardavėjas.

Marquis Mills Converse ir Charles
designer
Marquis Mills Converse ir Charles "Chuck" Taylor

Aprašymas

Converse yra viena seniausių sportinės avalynės gamintojų visame pasaulyje, kuri dar 1920 metais pagamino krepšiniui skirtus kedus Converse All Star. Su šiais bateliais žaidė visi NBA krepšininkai net pusę amžiaus, o net ir tuomet, kai krepšinio avalynė pradėjo evoliucionuoti bei All Star kedams vietos ant parketo nebeliko, jų populiarumas nė kiek nemažėjo, o kaip tik priešingai – šie kedai tapo gatvės stiliaus ikonomis. Converse All Star siluetas yra geriausiai atpažįstamas modelis tarp visų kedų, o Converse kompanija net ir praėjus šimtui metų po jų sukūrimo juos tobulina bei modifikuoja toliau.

Jei kedai yra svarbi jūsų garderobo dalis, tai šaltuoju metų laiku jūs nieku gyvu nenorėsite praleisti progos Chuck‘us avėti toliau. Converse modifikavo klasikinį All Star Chuck Taylor kedų siluetą bei pristatė atnaujintą, žiemai skirtą versiją – Converse Chuck Taylor All Star All Terrain High.

CTAS All Terrain High kedai – žieminiai batai yra neperšlampantys, tad jais džiaugtis galėsite ir saulėtomis pavasario dienomis, ir lietingais rudens vakarais. O kuomet po lietaus kelias pasidengs ledo sluoksniu, jums vėl jis nebus per daug baisus, kadangi bato padas pagamintas iš minkštos gumos bei ryškaus ir didelio protektoriaus, kuris sumažins paslydimo tikimybę. Pasibaigus plikledžiui bei atėjus šaltukui ir iškritus pirmajam sniegui, Converse All Terrain High kedų vėlgi nereikės niekur slėpti, o juos ir toliau galėsite nešioti nebijodami peršalti, kadangi viduje panaudotas švelnus kailiukas neleis prasiskverbti šalčiui į batų vidų, o išskirtinė užsivarstymo sistema, dėl ko raišteliais galėsite apjuosti apie bato viršų, neleis sniegui patekti į bato vidų bei pėda žiemą išliks sausa bei šilta.

Tai batai tiems, kurie kedus avi visus metus bei žiemos sezonu nori turėti galimybę įsigyti batus kurie turėtų ikoninių kedų žavesio, o tuo pačiu ir apsaugotų pėdą įvairiomis oro sąlygomis.