Converse

Converse Pro Leather X2 Hi

Converse Pro Leather
Unisex
95
Batviršio medžiaga oda / versta oda
Batelio aukštis aukštas
Spalva juoda
Prekės kodas: 169478C
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė neįvardyti Converse dizaineriai.

Aprašymas

Converse Pro Leather, debiutavę krepšinio aikštelėje dar 1976 metais bei avėti daugelio superžvaigdžių, tokių kaip Julius "Dr. J" ErvingMagic JohnsonLarry Bird ar Michael Jordan, tapo stiliaus ikonomis, kuriuos nešioja daugybė žmonių visame pasaulyje iki šių dienų. Kedams, kurie turi tikros ikonos statusą, Converse kompanija skiria išskirtinį dėmesį bei šiuos batelius ir toliau leidžia įvairių spalvinių derinių, įvairių modifikacijų bei kuriama daugybė bendrų collab‘ų su kitais brand‘ais, dizaineriais ar menininkais. O jų naujausias modelio patobulinimas yra Converse Pro Leather X2 Hi batai, kurie skirti avėjimui vėsesniems orams.

Converse Pro Leather X2 Hi batai išlaiko ikoninio silueto dvasią, nors šiame modelyje pokyčių atlikta tikrai daug. Labiausiai pasikeitė padas, kuris išsiskiria masyvumu ir grubiu raštu, dėl ko jausitės gana saugiai net ir tada, kai grindinys pasidengs ledu. Įprastai minimalistinis kedų batviršis šiame modelyje sukurtas išties išskirtinai ir lyg po šaliku įvyniotas vidinis batviršis slepiasi po papildomos odos sluoksniu apvejančios visą lygios odos kedų siluetą. Dvigubos medžiagos idėja perkelta ir į liežuvį, kuris taipogi sukurtas iš dvigubo sluoksnio.

Kaip ir įprasta daugelyje vėsesniems orams skirtų modelių kildinamų iš sportinių kedų, Converse Pro Leather X2 Hi batai viduje neturi kailiuko, tačiau tai kuriama atsižvelgiant į dabartines žiemas, kurios mūsų negąsdina dideliais šalčiais.