Jordan

Jordan Max 200

Jordan Max 200
Vyriški
120
Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva juoda / salotinė
Prekės kodas: CD6105-003
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Jordan dizainerių komanda.

Aprašymas

Ar kada pagalvojote kaip atrodytų ikonos, jei jos būtų sukurtos ne prieš dvidešimt, trisdešimt ar keturiasdešimt metų, tačiau šiomis dienomis? Turint visas naujausias technologijas, žinant kedų istoriją ir sekant naujausias mados tendencijas.

Jordan brand 2020 metais nusprendė kitaip pažiūrėti į Air Jordan IV. Ne tik pakeisti detales ar medžiagas, tačiau sukurti juos iš naujo nuo pagrindų. Air pagalvę pakeitė didelė Air Max pagalvė, kuri tokia pati kaip ir Nike Air Max 200 modelyje. Šoninį stambų tinklelį pakeitė permatomu smulkiu tinkleliu ir nuėmė šone esančius plastikinius raištelių laikiklius. Visgi liko ir įsimintina detalė - kulne esantis ikoninis Nike Air logotipas.

Tačiau ar juose liko ikonos dvasia? Lyginant abu modelius galima matyti daugybę panašumų, tačiau galima įžvelgti ir tiek pat skirtumų. Tai kaip anūkas, o gal net proanūkis ikonai. Lyg 1989 metais Air Jordan IV turėjo kovoti dėl vietos po saule, turėjo kaskart sukurti kažką netikėto, kad apie juos būtų kalbama, kad jie taptų tuo, kuo jie tapo. Jie kasdien kovojo ir tą kovą vainikavo 1989 metų penktosios NBA Playoff rungtynės, kuriose Michael Jordan avėdamas Air Jordan IV, paskutinę sekundę pataikė lemiamą metimą ir išplėšė pergalę prieš Cleveland Cavaliers komandą. The Shot tapo krepšinio istorija, o šis metimas Air Jordan IV pavertė legenda.

2020 metais sukurtais kedais niekas neįmes lemiamo metimo, niekas su jais nekovos krepšinio aikštelėje ir jie netaps legenda, tačiau jie lyg laimingai gyvenantys vaikai, galintys raškyti senelio uždirbtus vaisius. Jei Air Jordan IV simbolizuoja prakaitą ir kovą, tai Jordan Max 200 simbolizuoja ramų ir laimingą gyvenimą susitinkant su draugais kavinėje vakarais.

Naujieji Jordan Max 200 sukurti laisvalaikiui ir pasižymi itin geru oro pralaidumu, todėl jie puikiai tiks apsiauti kasdieniniams pasivaikščiojimams šiltomis dienomis.