Nike

Nike Adapt Huarache

Nike Adapt
Vyriški
700šių kedų savininkas

Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva balta / juoda / sidabrinė / raudona / mėlyna
Prekės kodas: CT4092-110
Pasirinkite dydį

Šių kedų dizaineris Tinker Hatfield. Tai kedų dizaino legenda, sukūręs daugiausiai laikui nepavaldžių modelių. Nike pradėjo dirbti būdamas 29 metų amžiaus kaip pastatų architektas, tačiau po ketverių metų darbo tapo pagrindiniu kedų dizaineriu ir toje pačioje kompanijoje dirba iki šių dienų.

Tinker Hatfield
designer
Tinker Hatfield

Aprašymas

Kuomet Nike dizaineris Tinker Hatfield 1991 metais sukūrė Huarache kedus, jų reklaminis šūkis skambėjo garsiai ir pasitikinčiai – „Ar šiandien buvo apkabinta tavo pėda?“. Šis šūkis kilo dėl to, jog dizaineriui wake‘inant ir atkreipus dėmesį į tuo metu avimus batus, kurie priglunda prie kojos, kilo mintis neopreno medžiagą perkelti į tuomet bėgimui skirtus Huarache batus. Neopreno medžiaga ypač gerai prisitaikė prie skirtingų pėdų, leisdama kiekvienam žmogui pajusti geriausias modelio savybes ir taip šie kedai tapo pirmuoju modeliu, kuris prisitaiko prie kojų.

Prabėgus beveik trisdešimt metų, 2019 metais, Nike į pėdos apkabinimą pažvelgė dar tiesmukiau ir pašalino visus raištelius, o vietoje jų įmontavo naujausią savo technologiją – FitAdapt. Dabar tiesiogine to žodžio prasme, apsiavus kedus, jūsų pėda bus apkabinta.

Automatinio kedų užveržimo idėja kilo dar 1988 metais pasirodžiusiame filme „Atgal į ateitį II“, kuomet filmo personažas Marty McFly apsiauna batus, siekia juos užsivarstyti, o batai atgyja – užsidega lemputės ir kedai prisitaiko prie jo pėdos. Šios vizijos įgyvendinimo Nike siekė daugybę metų, kol pagaliau sukūrė šią technologiją bei pirmiausiai ji buvo įgyvendinta keduose Nike Hyperadapt 1.0 ir krepšiniui skirtame modelyje Nike Adapt BB, o 2018 metų pabaigoje atėjo eilė pirmajam laisvalaikio kategorijos modeliui Nike Adapt Huarache.

Nike Adapt Huarache gali būti valdomi mobilioje programėlėje, sujungiant su Siri (tuomet galima valdyti balsu), prijungiant prie Apple laikrodžio arba ranka paspaudžiant mygtukus esančius pado šone. Tokiu būdu pagal suve nustačius kedo apspaudimo lygį ir juos apsiavus, kedai iškart atgis bei apgaubs jūsų pėdą. Garsas ir švieselės, kuomet apglėbiama pėda, jus mintyse kiekvieną kartą nukels gerokai į ateitį ir pasijusite lyg Marty McFly pirmą kartą juos apsiavęs. 

Tai ateitis, kuria galima mėgautis jau šiandien.