Nike

Nike Air Barrage Low

Nike Air Barrage
Unisex
120
Batviršio medžiaga oda / tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva tamsiai mėlyna / balta / raudona
Prekės kodas: CN0060-400
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

Išgirdęs du raktinius žodžius – devyniasdešimtieji ir kedai, ką išvysti prieš akis? Kokį modelį? Kokiomis savybėmis pasižyminčius kedus? O galbūt išvysti aplinką, kurioje tie kedai guli? Kokia ta aplinka? Kas išvis buvo kedai devyniasdešimtaisiais?

Šiais laikais kedus nešioja daugybė skirtingų žmonių kaip įvaizdžio detalę kuri tuo pačiu dar ir patogi. Jie derinami prie įvairių stilių ar outfit‘ų, juos nešioja nuo moksleivių iki prezidentų bei apie kedus rašoma net mados žurnaluose. Kedai vadinami must have garderobo dalimi ir skleidžia lengvumą bei pasitikėjimą savimi. 

Devyniasdešimtaisiais kedai dažniausiai buvo išskirtinai su sportu susijusių žmonių pasirinkimas. Retai kuris turėjo keletą porų ir jie buvo nešiojami kol visai susinešioja. Kedai buvo nešami į taisyklas, tvarkomi ir dažomi, norint pratęsti jų gyvavimą kol susitaupydavai pakankamai pinigų naujai porai batų. Todėl stebint devyniasdešimtųjų stilių bei lyginant su šių dienų žmonėmis, galima pastebėti esminį skirtumą – devyniasdešimtaisiais dauguma kedų buvo „drožiami“ iki galo. Jie dėl ilgo nešiojimo buvo nudaužyti, nublukę ir dažnai įsigėrę prakaito kvapu, kuomet dabar daugelis turi ne po vieną ir net ne po kelias poras kedų, kuriuos galima keisti įvairiomis progomis ir visada atrodyti fresh.

Taigi vienas tokių modelių, kuris atspindi tipinį devyniasdešimtųjų kedų stilių yra Nike Air Barrage, kurie pirmą kartą pristatyti 1995 metais aukšto profilio, o žemo profilio metais vėliau – 1996 metais. Šie kedai buvo kuriami treniruotėms ir buvo ypač mėgiami amerikietiško futbolo žaidėjų. Stiprūs ir atletiški vyrai rinkosi jų gabaritams tinkančią avalynę, kuri pasižymi ypač dideliu ir ryškiu padu ant kurio šono šviečia užrašas AIR pažymintis pado viduje esančią oro pagalvę. Batviršis šiems kedams buvo sukurtas išskirtinai masyvus ir turintis daugybę detalių, o odos, sintetikos ir tinklelio derinys leido kedus sutvirtinti labiausiai apkraunamose vietose bei palikti tinklelio tarpus pėdos ventiliacijai. Šiuose keduose be kelių sluoksnių medžiagų taip būdingų devyniasdešimtiesiems, galima pastebėti ir kitą šio laikotarpio išskirtinumą – tai ypač didelis bei ryškus brand‘inimas – iš visų pusių išdėliota daugybė Swoosh logotipų, kurie sukelia sentimentus retro modeliams.

Nike Air Barrage kedai atgimė iš naujo kaip laisvalaikio kategorijos batai bei puikiai tiks tiems, kurie ieško masyvių, grubių ir istoriją turinčių kedų.