Nike

Nike Air Max Triax USA

Nike Air Max Triax
Vyriški
135 120 11%
Batviršio medžiaga tinklelis / sintetika
Batelio aukštis žemas
Spalva balta / tamsiai mėlyna / raudona / auksinė
Prekės kodas: CT1763-400
Pasirinkite dydį

Aprašymas

1996 metais bėgimo rinkoje jau karaliavo daugybė profesionalių bėgimo kedų, tokių kaip Air Max 95, todėl tais metais pristatyti Nike Air Max Triax kedai buvo skirti vidutiniams bėgikams, kurie ieškojo komfortiškos amortizacijos už prieinamą kainą. Air Max Triax kedus dažniausiai įsigydavo dirbantys žmonės, kurie po darbo norėdavo prasiblaškyti bėgdami savo malonumui, nesiekdami įspūdingų rezultatų, tačiau kuriems svarbu kokybės ir kainos santykis. Šiuos kedus Nike ir reklamavo kaip universalius treniruočių batelius su puikia amortizacija.

Net jei tai ir nebuvo elitiniai kedai, apie kuriuos būtų kuriamos įsimenamos istorijos, visgi jie buvo populiarūs ir net kelis metus po išleidimo šių kedų kaina nė kiek nemažėjo ir nekeliavo į išparduotuvių lentynas. Tai tik parodo, kiek daug žmonių jais domėjosi ir kiek daug žmonių juos norėjo įsigyti savo laisvalaikio praleidimui.

Šių kedų hype stiprino ir 1996 metų Olimpinės žaidynės Atlantoje, kuomet Nike pristatė Air Max Triax kedus balta / mėlyna / raudona / auksinė spalvų. Vidutiniams bėgikams sukurtų kedų susiejimas su geriausiems sportininkams skirta švente, lyg skleidė žinią, kad nesvarbu kokios tavo galimybės dabar, stenkis kasdien ir ryt būsi geresnis, greitesnis, stipresnis.

Nike Air Max Triax pasižymi kulne esančia Air Max oro pagalve ir devyniasdešimtųjų stiliui taip būdingu dizainu, kuomet naudojami keli medžiagos sluoksnių persidengimai. Nike Air Max Triax galima drąsiai vadinti vienu iš etaloninių dad-shoes stiliaus kedų modelių, todėl nenuostabu, jog hype‘inant šiam trendui buvo prikeltas ir šis klasikinis siluetas.

Tai kedai, kurie prieš kelis dešimtmečius buvo sukurti sportininkams mėgėjams, šiomis dienomis puikiai tinka stilingiems žmonėms, ieškantiems laisvalaikio praleidimui mieste tinkančio nenuvalkioto ir išskirtinio kedų silueto.