Nike

Nike Air Vapormax 360

Nike Vapormax
Vyriški
200
Batviršio medžiaga sintetika
Batelio aukštis žemas
Spalva balta / auksinė
Prekės kodas: CK9671-101
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

Iš kartos į kartą.

Oro pagalvė pirmą kartą panaudota dar 1979 metais. Po aštuonių metų Nike ją atvėrė ir parodė pasauliui, pristatydama pirmuosius Air Max‘us. Oro pagalvė kiekvienais metais keitėsi ir tobulėjo, kol dar po devyniolikos metų, 2006 metais, Nike sukūrė oro pagalvę atvirą 360 laipsnių kampu ir modelį pavadino Nike Air Max 360.

Nike Air Max 360 be unikalios ir tuomet didžiausios oro pagalvės pasižymėjo tvirtu bei orui pralaidžiu batviršiu, o pasirinkta balta ir raudona spalvinė gama, tai lyg pagerbimas pirmųjų Air Max‘ų.

Atrodo pasiekus tikslą, kuomet galime vaikščioti oru ir daugiau siekti nelabai yra ko, tačiau tik ne NikeNike kiekvienais metais didino ir vis dar didina oro pagalvę, tačiau tuo pačiu atrado ir naują požiūrį – kaip maksimaliai išnaudoti orą ir tuomet 2017 metais atsirado VaporMax pagalvė.

Air Max pagalvė yra lyg čiužinys, kuris suteikia minkštumo. VaporMax pagalvė yra lyg variklis sukurtas iš oro. Kad sukurtų šį variklį, Nike kompanija naudojo pėdos spaudimo žemėlapius ir tokiu būdu galėjo tiksliai nustatyti kiek oro ir kuriose vietose reikia. Taigi padas tapo nebe vientisas, kaip įprastai Air Max pagalvėse, tačiau sudarytas iš atskirų pagalvėlių ir kuomet dedamas žingsnis, kiekviena jų plečiasi didėjant slėgiui, o pėdą pakeliant, jos grįžta į pradinę padėtį atiduodamos energiją atgal. Tokiu būdu sukuriamas ėjimo oru pojūtis, o permatoma oro pagalvė sukuria įvaizdį, jog einate neliesdami žemės.


Taigi nors energijos sugėrimas ir atidavimas atgal yra visų pado technologijų pagrindinė savybė, tačiau VaporMax galima išskirti ne vien dėl to. Pirmiausiai tai viena sudėtingiausių Nike technologijų, kuriai sukurti prireikė net septynerių metų, penkiolikos skirtingų bandymų, 350 žmonių bandydami kedus nubėgo daugiau nei 200 000 kilometrų, o forma, kuri suformuoja oro pagalvę, sukurta net iš 39 000 detalių. Tai įspūdingi skaičiai, tačiau kedus naudojančiam asmeniui, VaporMax labiausiai išsiskiria dizaino sprendimu, kuris išskiria šį padą iš visų kitų technologijų savo futuristiškumu bei išskirtinumu.

Nors šiame modelyje, kaip ir Nike Air Max 360, padas yra pagrindinė žvaigždė, tačiau nereikėtų pamiršti ir batviršio, kuris yra lyg odė istorijai, kuomet naujausia pado technologija apjungiama su istoriškai vienu svarbiausių Nike Air Max 360 kedų siluetu. 

Su nedideliais pakitimais, tokiais kaip mažų Swoosh atsiradimais, naujieji Nike Air VaporMax 360 kedai išlaikė tą patį Air Max 360 batviršio tvirtumą, oro pralaidumą bei išskirtinį ir laukinį du tūkstantaisiais kurtų kedų žavesį.