Nike

Nike W Air Max Verona

Nike Air Max Verona
Moteriški
110 95 14%
Batviršio medžiaga oda / tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva pastelinė žalia / balta / mėtinė / juoda
Prekės kodas: CI9842-003
Pasirinkite dydį

Šiuos kedus kūrė Dylan Raasch. Dylan, dirbdamas skeiterių industrijoje, nusprendė pakeisti kryptį ir 2009 metais įsidarbino Nike kompanijoje bėgimo avalynės dizaineriu ir dirbdamas šioje kategorijoje, sukūrė vienus ikoniškiausių Nike modelių - Roshe.

Dylan Raasch
designer
Dylan Raasch

Šiuos kedus kūrė Juliana Sagat. Juliana savo dizainerės karjerą pradėjo kaip asistentė Marc Jacobs mados namuose, kuriuos vėliau keitė batų dizainerės darbas Kenzo, Givenchy, Isabel Marant kompanijose, kol pateko į Nike 2018 metais bei daugiausiai prisideda tobulindama Air Max seriją.

Juliana Sagat
designer
Juliana Sagat

Aprašymas

1992 metais oras keduose jau nebuvo naujiena ir kultas su šia technologija vis augo, todėl Nike sukūrė pirmuosius kedus skirtus tik moterims kuriuose panaudota oro pagalvė ir jie iškilmingai buvo pristatyti kaip pilni dangaus. Pilni šviesos. Pilni vėjo. Ir pilni oro. Šie kedai tapo žinomi Nike Air Verona vardu. 

Nike Air Verona buvo sukurti bėgimui (kaip tuo metu beveik visi kedai su Air Max pagalve), o jų siluete galima pastebėti anksčiau išleistų populiariausių kedų detales tokių kaip Air Max 90Air Max BW ar tais pačiais 1992 metais pristatytų Air Max 180. Nors Verona kedai pasisavino ikoniškiausių kedų DNR bei atitiko visas to meto tendencijas, visgi bateliai netapo bomba ir bėgant laikui nugulė į istorijos archyvus bei net didžiausi Air Max fanai šio modelio nebeprisimena.


Visgi 2017 metais prasidėjusi retro kedų tendencija gamintojams leido vis dažniau peržvelgti savo archyvus ir bėgant metams buvo prikeltas ne vienas modelis bei panaudota ne viena detalė iš devyniasdešimtųjų / du tūkstantųjų periodo. Tačiau modelių prikėlimas, taip žavėjęs trendo pradžioje, po truputį išsikvėpė ir pirkėjams kiek pabodo, todėl gamintojai vėl kibo į darbus kurdami naujus siluetus, tačiau tuo pačiu išlaikydami istorinius modelius kaip pamatus.

Tokiu būdu, 2020 metų pradžioje, atgimė Nike Verona kedai. Nors net nežinia ar šiuo atveju galima vartoti žodį „atgimė“. Panašumų liko išties nedaug ir jei tai anūkė originaliųjų Air Verona kedų, tai sakytume jog kažkuriuo metu ji buvo įvaikinta ir tik įgavo kažkurias savybes, kurias galima susieti su beveik prieš trisdešimt metų gimusia senele. 

Tačiau šiuo atveju tai tikrai nėra blogybė, o kaip tik priešingai – kedai tapo unikalūs, stilingi, jaunatviški bei trendinami nuo pirmų pristatymo akimirkų. Nike Air Max Verona kedai, kaip ir pirmtakai, sukurti tik merginoms bei atsižvelgiant į jų pėdos unikalumą, o šiuose keduose panaudotos ne tik Verona kedų detalės, bet ir ikoninių Air Max 90 bei iš Air Max 200 atkeliavusi didelė oro pagalvė kulne.

Nike Air Max Verona pasižymi masyviu, tačiau tuo pačiu lygiu ir unikaliai atrodančiu padu, kuriame įsitaisiusi didelė oro pagalvė užtikrinanti ne tik komfortą tavo pėdai, bet ir kedų išskirtinumą. Batviršyje taip pat galima pastebėti ikoninių modelių detales, tačiau tuo pačiu jis žavi savitumu, kuomet naudojami taip devyniasdešimtiesiems būdingi keli sluoksniai medžiagų, tačiau tuo pačiu panaudojami susiuvimai yra minimalistiniai ir skirtingos medžiagos sukuria vientisumo pojūtį.

Tai kedai tikroms miesto fashionistoms, kurios ieško netik komforto kasdieniniam judėjimui, tačiau ir bet kurią akimirką siekia išlikti stilingos bei išskirtinės.