Puma

Puma Alteration Premium Leather

Puma Alteration
Unisex
110 95 14%
Batviršio medžiaga versta oda / tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva smėlio / rausva / pilka / juoda / kreminė
Prekės kodas: 371597-02
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Puma dizainerių komanda.

Aprašymas

Mes tiek daug kartų esame girdėję, jog kažkurie kedai kainuoja per daug ir niekas nemokės kelių šimtų ar kelių tūkstančių eurų už batų porą. Kiekvienas turi savo prioritetus, kiekvienam rūpi skirtingi dalykai, todėl kedai kainuoja tiek, kiek kainuoja, bet visgi... O kiek tu esi pasiryžęs(-usi) išleisti už savo mėgstamus sneaker'ius?

Taigi kartais laikydami rankose naujai gautų kedų porą, stengiamės pamiršti visą informaciją, kurią žinome apie juos ir įvertinti kiek įmanoma neutraliau, kokią pinigų sumą galėtume už juos iškart pakloti atvėrę piniginę. Lygiai tą patį padarėme ir su Puma Alteration modeliu.

Atidarę žalią Puma batų dėžę ir per rankas perleidę šį modelį, vienbalsiai sutikome, jog Puma Alteration kedai drąsiai stoja į vieną eilę kartu su Yeezy 500 ar Balenciaga Triple S modeliais. Futuristinis, lyg du didelius burbulus prarijęs padas ir retro dvasia alsuojantis batviršis, neleidžia jiems nieko kito priskirti tik kaip lygiavimo kartu su garsiausiais dizainerių kedais. O sužinojus šių kedų pardavimo kainą, galime drąsiai teigti, jog tai turbūt vieni labiausiai neįvertintų kedų šiais metais ir juos galima įsigyti už daugeliui prieinamą kainą.

Puma serija, kuriai priskiriami šie Puma Alteration kedai, vadinama FutroFutro - tai Future (ateities) ir Retro (praeities) mišinys, o šį ateities ir praeities mišinį Puma įsivaizduoja kaip apokaliptinį pasaulį.

Future dalį šiame modelyje atitinka kedų padas, kuris sudarytas iš kelių lygių ir nugludintai apvalių putos sluoksnių. Ši puta ne kartą buvo panaudota bėgimo bateliuose, tad pats modelis tapo ne tik minkštas ir patogus, tačiau ir gerokai lengvesnis nei tarkime Balenciaga Triple S kedai. Retro dalį atitinka kedų batviršis, kuriame panaudotas kelių sluoksnių odos bei tinklelio derinys, įkvėptas Kopenhagos priemiesčių.

Šie kedai tai puikus pasirinkimas susitinkant su draugais miesto centre šiltomis vasaros dienomis.