Naujienos

2021-aisiais tikrai bus kuo džiaugtis – ateinančiais metais parduotuvių lentynose turėtų pasirodyti dar daugiau atnaujintų Nike Dunk kedų spalvų derinių.

Pasak py_rates, ateinančių metų pradžioje pirmieji debiutuos net du Dunk High modeliai. Vėliau per pirmąjį pusmetį turėtų pasirodyti dar daugiau modelių, įskaitant mažiausiai septynis spalvų derinius žemo profilio Dunk Low. Spėjama, kad vienas jų bus dedikuotas Afroamerikiečių istorijos mėnesiui (Black History Month), kuris minimas vasarį, o dar du bus skirtingos aukšto profilio variacijos. Kol kas dar nėra jokių šių kedų nuotraukų, tačiau jau galima rasti daugumos šių modelių eskizus.

Kol kas Nike dar nepaskelbė oficialios naujosios Dunk bangos pasirodymo datos, tačiau sekite mus ir viską sužinokite pirmieji.

Kiek vėliau šiais metais laukiame pasirodant Sacai x Nike Peg Vaporfly SP modelio, o netrukus po to turėtų debiutuoti ir dar vienas šio niekada nenuobodaus brendo bendras projektas su Nike.

pyleaks Twitter‘yje pasidalino gandu, kad dizaineriai pluša ties naujuoju „Vaporwaffle“ modeliu, kurį galbūt išvysime jau 2020 m. rudenį. O naujasis Nike hibridas debiutuos net keturiais skirtingais spalvų deriniais: „Tour Yellow/Stadium Green-Sail“, „String/Black-Villain Red-Neptune Green“, „Sail/Sport Fuchsia-Light Bone-Game Royal“ ir „Black/Summit White-Pure Platinum“.

Nors nei viena iš kompanijų tokios informacijos dar nepatvirtino, tikimasi, kad Sacai ir Nike bendrą darbą - Sacai x Nike VaporWaffle - išvysime jau 2020 m. rudenį. Numatoma, kad kedų pora kainuos $180.

Air Jordan 1 High ateinančiais metais turėtų sugrįžti klasikinių spalvų derinyje. Pasak Soleheatonfeet, „Neutral Grey“ spalvų derinio Air Jordan 1 High '85 vėl pasirodys prekyboje 2021 m. pradžioje. Nors šių kedų nuotraukų dar neturime, zSneakerheadz pateiktas vaizdas sufleruoja, kad kalbant apie spalvas, šis retro modelis turės daug panašumų su „Natural Grey“ derinio pirmtakais. Kaip ir 1985 m. modelis, šie kedai bus aukšti, panašaus stiliaus į anksčiau šiais metais pasirodžiusius „Varsity Red“ ir „New Beginnings“.

Spėjama, kad naujieji Air Jordan 1 High '85 Neutral Grey turėtų pasirodyti 2021 m. pradžioje, o kai žinosime tikslesnę datą, iškart pranešime naujienose.

Pirmieji gandai apie artėjantį adidas Yeezy Boost 350 V2 Asriel pasirodymą pasklido jau šių metų pradžioje, o hanzuying dėka sulaukėme ir pirmųjų nuotraukų.

Kedai puošiasi juodo rašto Primeknit technika megztu batviršiu, kurio šviesesnius ir tamsesnius atspalvius skiria permatoma šoninė juosta. Skirtingai nuo ankstesnių modelių, šie kedai yra visai kitaip suvarstomi. Dizainą tobulai užbaigia per visą bato ilgį einantis tarppadis su Boost technologija bei guminis padas.

Kol kas adidas nepatvirtino, kada galime sulaukti Yeezy Boost 350 V2 Asriel, tačiau tikimasi, kad juos bus galima įsigyti šį rugsėjį.

Pirmieji gandai apie artėjantį adidas Yeezy Boost 350 V2 Asriel pasirodymą pasklido jau šių metų pradžioje, o hanzuying dėka sulaukėme ir pirmųjų nuotraukų.

Kedai puošiasi juodo rašto Primeknit technika megztu batviršiu, kurio šviesesnius ir tamsesnius atspalvius skiria permatoma šoninė juosta. Skirtingai nuo ankstesnių modelių, šie kedai yra visai kitaip suvarstomi. Dizainą tobulai užbaigia per visą bato ilgį einantis tarppadis su Boost technologija bei guminis padas.

Kol kas adidas nepatvirtino, kada galime sulaukti Yeezy Boost 350 V2 Asriel, tačiau tikimasi, kad juos bus galima įsigyti šį rugsėjį.

Skirtingai nei ankstesniais atvejais, kuomet kalba pasisukdavo apie adidas Yeezy Boost 350 V2 printus, šį kartą, panašu, turėsime įžūlų išsišokėlį.

Yeezy Mafia dėka, jau turime naujojo „saviems“ dedikuoto Yeezy Boost 350 V2 modelio nuotraukas. Šįkart dizaine dominuoja permatomas batviršis su įvairiaspalviais tie-dye efekto akcentais bei permatomi raišteliai ir kulno kilpelė, o visa tai taikliai papildo praktiškai permatomas tarppadis per visą pado ilgį su Boost technologija.

Kol kas neplanuojama, kad adidas Yeezy Boost 350 V2 pasirodys mažmeninėje prekyboje, tačiau mes būtinai pranešime, jei kas pasikeistų.

Jungtinės Karalystės parduotuvė End Clothing kartu su adidas pristato naująjį ZX 9000 modelį, kuris prekyboje pasirodė praėjusį šeštadienį.

Anot brand'o atstovų, naujausio bendro darbo pavadinimo Kiln idėja kilo iš keramikos žiedimo proceso, o jo pavadinimas – aliuzija į keramikoje naudojamus žaizdrus. Šiuose keduose derinami melsvi, pilki ir terakotos atspalviai. Tinklelinis batviršis tobulai dera su dirbtinės odos šonais, o prekės ženklas puikuojasi ant etiketės liežuvio viršuje. Patogų judėjimą garantuoja inovatyvi tarppadžio sistema Torsion. Pasigėrėkite Kiln kedų nuotraukomis.

Kalbant apie bendrus collab'us, Travis Scott ir toliau dominuoja, pristatydamas dar vieną bendro darbo su Nike modelį. Anksčiau šio atlikėjo talentas atsiskleidė upgradinant tokius klasikinius modelius kaip Air Force 1 ir Air Jordan 1, o šį kartą visas jo dėmesys atiteko naujajam Air Max 270 React modeliui.

Nors apie šį kūrinį gandai sklido jau senokai, galimybę pirmąkart panatyti šį repo superžvaigždės projektą gavome tik prieš keletą dienų. Paties bato forma išliko tokia pati, tačiau Scott su savo dizainerių komanda pridėjo papildomų linijų ir atsikratė dominuojančio Swoosh akcento. Be abejo, neįmanoma įsivaizduoti Scott kedų be Cactus Jack branding'o, kuris šiame modelyje kūrybiškai įkomponuotas į vidpadį ir kulno kilpelę. Cactus Jack užrašas kulno kilpelėje yra kryžiaus formos, o jo kultinis smailas vietoje besišypsančios burnos gavo Swoosh‘ą. Kaip ir tikėtasi, keduose dominuoja žemės atspalviai, o pirmosios Travis Scott ir Nike Air Max poros akcentas - dėmesį pritraukiantis blizgančio aukso React padas.

Pasigrožėkite pirmosiomis 270 React nuotraukomis ir laukite kitų mūsų naujienų.

Vos kelios dienos po to, kuomet buvo pristatyti Nike Air Max 90 Green Camo, kurie sekė iš karto po Reverse Duck Camo, pristatoma jau trečioji populiariojo spalvų derinio versija.

gc911 dėka jau žinome, kad visai netrukus sulauksime ir naujosios Orange Camo versijos, kuri, savo ryškiai oranžiniu batviršiu ir duck camo akcentais, inspiruotais Air Max 90 ir Atmos bendro darbo 2013 m., tikrai nepaliks abejingų. Stilių užbaigia baltai juodas tarppadis ir ryškiai oranžiniai akcentai, dengiantys oro pagalvę ir padą.

Laukiame iš Nike žinių, kada Air Max 90 Orange Camo pasirodys prekyboje.

Praėjusių metų pabaigoje pristatęs net tris naujus Off-White x Nike Dunk Low modelius, Virgil Abloh patvirtino, kad ir toliau bendradarbiaus su Nike ir nauji Dunk'ai pasirodys jau visai netrukus.

Prieš kelias dienas savo Instagram Live paskyroje dizaineris pranešė, kad nauji Off-White x Nike Dunk modeliai jau matosi horizonte bei pasidalino naujausio projekto pradinės stadijos eskizais, iš kurių galima spėti, kad naujieji kedai taip pat bus žemo profilio, nors pats Abloh šio fakto ir nepatvirtino.

Pasidalinęs šia pikantiška naujiena ir sužadinęs fanų apetitą, Abloh dar šiais metais turėtų pristatyti tris skirtingus Off-White x Nike Rubber Dunk spalvų derinius. Visi laukiame, kada Abloh ir Nike paskelbs tikslią savo bendro kūrinio - pasirodymo datą, tad nepamirškite ir toliau sekti mūsų naujienų.

Iš pirmo žvilgsnio gal ir nelabai panašu, kad tarp Ben & Jerry's ledų gamintojų ir Nike Skateboarding yra kažkas bendro, tačiau... Ar gali būti kas nors fainesnio už riedlentę karštą vasaros dieną ir užtarnautą porciją šaltų ledų po kieto skeitingo? Kažkas, dėl ko verta pasistengti! O geriausia yra tai, kad šie du dalykai bus suderinti. Nike SB Dunk Low ir taip išgyvena didžiulį pakilimą, o šis collab'as pretenduoja būti vienu geriausių metų releasų. 

Žaismingai pavadinti pagal populiariuosius Ben & Jerry's Chunky Monkey ledus, ryškiaspalviai Chunky Dunky bateliai atkartoja ir šių ledų pakuotės motyvą - žalioje pievoje po žydru dangumi ir debesėliais linksmai besiganančią karvutę. Saulėje tirpstančius ledus imituoja varvantys Swoosh ženklai, o karvės odą – iš dirbtinės odos pagaminti intarpai.

Nike patvirtino, jog šiuos kedus bus galima įsigyti jau rytoj - gegužės 23 dieną..

Air Jordan 1 – visų laikų favoritas tarp fanų ir nauja spalva sugrįš jau 2021 metų pradžioje, tačiau kalbama, kad sulauksim tik moterims skirtų dydžių.

Soleheatonfeet prognozuoja, kad tarp kitų metų trendų matysime ir įvairias "Black/Metallic Silver/White/Black" kombinacijas. Nors tikrų naujojo dizaino nuotraukų dar neturime, zSneakerheadz sukūrė tariamą modelio vaizdą, iš kurio galime spręsti, kad naujųjų kedų spalvų pasirinkimas bus artimas Shadow spalvoms.

Jordan Brand dar nepatvirtino Air Jordan 1 High Women's oficialaus pristatymo datos, tačiau sklinda gandas, kad tai turėtų įvykti 2021 m. pradžioje.

Po sėkmingo Slate spalvų derinio debiuto praeitais metais, praėjusią savaitę pasirodė totaliai nauja adidas Yeezy 500 High spalvų kombinacija.

Skirtingai nei ankstesnioji kolekcija, kurioje tiek žemaauliuose, tiek aukštaauliuose keduose dominavo toninių spalvų variacijos, naujasis stilius apverčia viską aukštyn kojom, atnešdamas spalvų ir atspalvių miksą, pvz., mėlyno neopreno batviršis derinamas su juodos odos ir rudo zomšo perdangomis bei visiškai naujovišku raištelių užtvirtinimu. Naują dizainą karūnuoja juodas it naktis padas.

adidas Yeezy 500 High Tyrian galima įsigyti nuo gegužės 16 d. Šiuos kedus turės ir kixart parduotuvė, o jei norite užsakyti savo dydį - susisiekite su mumis ir gausite anksčiau.

Ypatingai didelio populiarumo sulaukęs ESPN dokumentinis serialas „The Last Dance“ tapo tikru desertu krepšinio fanams. Su nostalgija sekantiems paskutinįjį Michael Jordan čempionatą su Chicago Bulls komanda, dar daugiau prisiminimų sugrąžins netrukus pasirodysiantys Air Jordan 1 Low.

Michael Jordan žvaigždė ryškiausiai spindėjo paskutiniajame praeito amžiaus dešimtmetyje. Tuo metu jis filmavosi daugybėje reklamų, įskaitant klasika tapusią McDonalds‘o Nothing But Net, kurioje jis vilki stogą raunantį derinį, inspiravusį šią naują spalvų gamą. Kaip matosi pirmose solebyjc paskelbtose nuotraukose, bato pagrindas yra balta oda, prie kurios derinamos įvairų spalvų detalės ties kilpelėmis, pirštais ir kulnu. Panaši tematika buvo panaudota kuriant 2015 m. Air Jordan 7 Retro modelį.

Netrukus pasirodys Air Jordan 1 High UNC, o jau kitų metų pradžioje tikimasi sulaukti panašių spalvų Air Jordan 4.

Jei tikėsime Soleheatonfeet, šį kartą laukiame "University Blue/Tech Grey-White-Black" gamos. Nors šio modelio įkvėpimo šaltinis vis dar nežinomas, dangaus mėlynumo spalva dažniausiai siejama su Šiaurės Karolinos Tar Heels universitetu, kuriame studijavo ir svaiginančią krepšininko karjerą pradėjo Michael Jordan.

Jordan 4 Retro University Blue modelio pasirodymas numatytas 2021 m. pradžioje, tačiau patys Jordan brendo atstovai oficialios datos dar nepatvirtino. Sekite kixart naujienas ir būkite pirmieji, sužinoję apie šių kedų pasirodymą parduotuvių lentynose.

Naujieji kultinių Air Jordan 3 modeliai – jau horizonte. Su naująja banga sulauksime ir šių fantastiškų tik moterims skirtų kedų.

Pasak ZSneakerheadz, Air Jordan 3 Laser Orange parduotuvių lentynose sulauksime jau šią vasarą. Šio bato viršus pagamintas iš klasikinės baltos odos, o dekoruotas dramblio odą imituojančiais pilkais elementais bei subtiliais ryškiai oranžiniais Jordan 11 Citrus akcentais ant tarppadžio ir kilpelių.

Nors Jordan oficialiai dar nepaskelbė sugrįžimo datos, tačiau nutekėjo informacija, kad Jordan 3 Laser Orange bus galima įsigyti už $190 jau 2020 m. liepą.

Remiantis karščiausiomis naujienomis, jau kitą mėnesį Air Jordan fanai galės džiaugtis naujutėlaičiu Air Jordan 6 modeliu su populiariuoju triušiu Bagsiu.

Kedų batviršyje dominuos pilka ir balta spalvos, o retro vaibą kurs spalvingos geometrinės detalės, primenančios legendinius Air Jordan 7 Hare. Šis stilius ir spalvos sugrįžta iš 1992-ųjų, kai pirmojo Air Jordan 7 modelio reklamoje pasirodė triušis Bagsis ir kiti Looney Tunes herojai, inspiravę filmą „Kosminis krepšinis“, kuriame vaidino pats Michaelas Jordanas.

Naujieji Hare Air Jordan 6 Retro turėtų pasirodyti 2020 m. birželio 5 d.

Air Max dienos proga šiemet pasirodė riboto kiekio Infrared Duck Camo Nike Air Max 90 serija, o jau visai netrukus laukiame naujojo Volt varianto.

Šią spalvą dar vasario mėn. pristatė Houston Rockets puolėjas Thabo Sefolosha, o vėliau parduotuvės Trophy Room savininkas Markusas Džordanas parodė naujų nuotraukų. Jau kovo mėnesį Nike pasufleravo, kad naujausių Duck Camo kedų stilius buvo inspiruotas 2013 m. Air Max 90 ir Atmos collab'o. Tačiau šių metų serija bus kitokių spalvų – ryškiai salotinės spalvos tinklelį bato viršuje iš visų pusių įrėmina anties plunksnų raštą imituojantis kamufliažas aplink padą, bato centre ir ant liežuvio.

Šios spalvos kedai pristatyti gegužės 15 dieną.

Daugybė atlikėjų į savo dainų tekstus įtraukia įvairius brand'us ar atskirus kedų modelius. Kartais tai padeda brand'ui pasiekti neįsivaizduojamų aukštumų, o dainos ar grupės tampa klasika, kurios pririša save prie brand'o (turbūt geriausias to pavyzdys Run DMC - My adidas), o kartais tai būna atlikėjo noras tiesiog palįsti ten, kur nesueina (you know what I mean).

Šiandien New York reperė Princess Nokia pristatė klipą dainai Balenciaga. Iš pavadinimo tikimasi himno šiam Ispanijos dizaineriui, tačiau daina apie tai, kad renkitės tai, kas jums patinka, o ne dėl hype.