New Balance

New Balance 327

New Balance 327
Vyriški
Batviršio medžiaga versta oda / tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva pilkai ruda / balta / pilka / kreminė / mėlyna / juoda
Prekės kodas: MS327LH1
Pasirinkite dydį

Šių kedų dizainą kūrė Charlotte Lee. Studijuodama menų ir dizaino studijas Strode koledže, o vėliau ir De Montfort universitete avalynės dizaino specialybę, Charlotte keletą metų atliko praktiką Clarks batų kompanijoje. Pabaigusi mokslus, Charlotte pakeitė ir batų kompaniją bei Clarks iškeitė į New Balance kurioje vėlgi metus laiko atliko praktiką, kol 2015 metais tapo avalynės dizainerio padejėja, o dar po metų ir visaverte New Balance avalynės dizainere.

Charlotte Lee
designer
Charlotte Lee

Aprašymas

Nedažnai pasitaiko, jog naujai išleistas kedų modelis sulauktų iš karto tiek daug susidomėjimo, kaip, kad nutiko su New Balance 327. Šie kedai pirmą kartą debiutavo 2020 metų pradžioje, bendradarbiaujant su prancūzų ir marokiečių prekiniu ženklu „Casablanca“ (savininkas - mados dizaineris Charaf Tajer).

Reakcijos internete, socialinėje žiniasklaidoje buvo kaip niekada teigiamos ir kupinos spirgančio laukimo, kada gi bus galima įsigyti naujuosius New Balance 327. Įdomi detalė ta, kad kedų pristatymas Paryžiaus mados savaitėje įvyko net 4 mėnesiais ankščiau, negu buvo paskelbta oficiali batelių išleidimo į rinką data! Nekantrumas pasiekė max levelį...


New Balance 327 sukūrė kedų dizainerė Charlotte Lee Mančesteryje (UK). New Balance ji dirba jau nuo 2014 metų, bet šį kartą kūrėja kaip reikiant paplušėjo, nes NB 327 sulaukė tiesiog momentinio susidomėjimo bei populiarumo kedų rinkoje.

Pati dizainerė liko maloniai nustebusi tokia savo kūrinio sėkme ir, kaip teigia ji, net negalėjo pagalvoti, kad bus tiek daug teigiamos reakcijos ir naujųjų kedų paklausos. Iš tiesų C.Lee netgi tikėjosi sulaukti daug negatyvo, kadangi NB 327 kūrė pagal įvairius kitų modelių šablonus. Bet panašu, kad toks mixas kedų entuziastams patiko kaip niekada.

New Balance 327 buvo pradėti kurti 2018 metais, atsižvelgiant į ankščiau išleistus NB modelius (320, 355 ir Super Comp). Jie pasirodė dar 8 dešimtmetyje ir yra laikomi tiesioginiais NB 327 įkvėpimo šaltiniais. Tiesa, esminis kūrybos savitumas šiuo atveju yra tas, kad dizainerė nenorėjo dirbtinai prikelti praeities klasikinių kedų modelių. Kaip tik buvo siekta padaryti darbą visiškai kitaip, nei seniau, tiesiog pačio įkvėpimo buvo semtasi iš 8 dešimtmečio.

Iš savo protėvių NB 320 ir Super Comp naujieji NB 327 paveldėjo asimetrišką, išlenktą vidurio pado siluetą, tinklelio medžiagą ir visą apgaubiantį dygliuotą guminį padą, kuris akylam pirkėjui gali asocijuotis su futbolo bucais. Vaizduotės interpretacijos čia išties atviros.

Tiesiog dizainerė C.Lee, kurdama NB 327 naršė po istorinius kedų dizaino archyvus ir ieškojo įdomių potepių, kuriuos turėjo ikonomis tapę NB kedai. NB brando gerbėjams kai kurios detalės tikrai puikiai pažįstamos, bet tuo pačiu ir be galo savitos, kitoniškos.

Niekam ne paslaptis, kad kai yra kuriami nauji kedų dizainai, keliai laukia du: arba tobulinti jau seniau išleistų modelių klasikos elementus arba kurti visiškai naują dizaino konceptą. Bet kuriuo atveju visada išlieka pavojus, kad galbūt ta kūrybos kartelė bus per aukštai iškelta. Tačiau kas dėl New Balance 327 tai čia nebuvo any problem. Įdomu tai, kad šie kedai net neturėdami tokių svarbių technologijų kaip ENCAP ir ABZORB, sulaukė išties milžiniško dėmesio ir pagyrų. Žymiausi šių batelių gerbėjai yra Kendall Jenner ir Westside Gunn.

Charlotte Lee, sukūrusi šiuos kedus, ėmėsi kitų projektų ir šiek tiek primiršo NB 327. Bet kai sužinojo, kad jų pristatymas vyks, bendradarbiaujant su mados prekiniu ženklu „Casablanca“ kaip reikiant nustėro ir patvirtino – svajonė išsipildė!

Jeigu ir jums patinka modernaus stiliaus, netikėtomis detalėmis prisodrinti kedai, tikrai verta išmėginti naujuosius New Balance 327. Su jais jūsų žingsniams bus suteiktas tikras pavasario džiaugsmas!