Nike

Nike Ghoswift

Nike Core
Vyriški
90
Batviršio medžiaga tinklelis / sintetika
Batelio aukštis žemas
Spalva pilka / juoda / raudona / balta
Prekės kodas: CV3416-600
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

Kedai kasdieniniams pasivaikščiojimams.

Galbūt šiais laikais esame jau gerokai išlepę ir jei modelis yra įprasto leidimo bei apie jį nesukuriamas hype, mums jis nebeatrodo toks vertas dėmesio kiek galbūt kitas į jį panašus, tačiau labiau išreklamuotas. Taigi pirmą kartą pamačius Nike Ghoswift, didelės emocijos nebuvo ir būkim atviri jis ir ateity nesusilauks masinio populiarumo, tačiau juk ne visi kedai ir turi būti tokie, apie kuriuos plačiai kalbama. Kuomet viskas daroma dėl hype, kartais malonu atrasti paprastumą su kuriuo galima išsiskirti ne ką mažiau nei su top modeliais.

Taigi apie ką yra Nike Ghoswift? Šie kedai yra įkvėpti bėgimo modelių Swift Triax ir Ghost Racer bei turėdami savyje užkoduotą bėgimo batelių DNR pasižymi lengvumu, oro pralaidumu ir komfortu. Keduose panaudotos ypač lengvos ir minkštos putos, leidžiančios nepervargti pėdoms nešiojant juos kiekvieną dieną.

Kadangi tai laisvalaikio modelis, didelis dėmesys buvo skirtas batviršio išvaizdai ir jo istorijai. Nors keduose galima pastebėti daugelį Swift Triax ir Ghost Racer batelių detalių, tačiau didžiausias įkvėpimas pasisemtas iš devyniasdešimtaisiais Londone vykusių reivo vakarėlių, o tiksliau į juos kviečiančių plakatų ir skrajučių. Tose skrajutėse dažnai buvo galima pastebėti iš kvadratėlių sudarytas ryškias matricas, kurias ir norėta perteikti į Nike Ghoswift modelį. Be šių matricų, kurių išdėstymas sukuria batelyje erdvinį pojūtį, inovatyvumo prideda ir permatomos detalės, kurios dengia dalį kedų paviršiaus ir tokiu būdu apjungia praeities stiliaus detales su dabartimi.

Nike Ghoswift kedai labiausiai tinka kasdieniniam nešiojimui šiltomis dienomis.