Nike

Nike Offline 2.0

Šlepetės
Unisex
140

 

Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva pilka / melsva
Prekės kodas: DJ6229-001
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

Kuriant Nike Offline 2.0 šlepetes, įkvėpimo semtasi iš vieno iš Nike įkūrėjų Billo Bowermano tarnybos per II pasaulinį karą. Karinis dalykiškumas ir to meto aprangos detalės – tai jau išbandyti dalykai. Todėl buvo siekta visa tai parodyti per šiuolaikinės visuomenės madą. Taip jau žinomas dizainas buvo sujungtas su Nike brand‘o naujovėmis ir užtikrintas puikus stilius ir patogumas.

Unisex šlepetės Nike Offline 2.0 – tai įdomių techninių detalių ir komforto mišinys. Šių Nike šlepečių modelis rinkoje pasirodė tikrai pačiu laiku ir prisijungė prie tokių mados asų, kaip BirkenstockSuicoke ir Crocs.

Ankstesni Offline modeliai sumušė pardavimo rekordus ir buvo tiesiog šluojami nuo lentynų, todėl gamintojams teko greitai suktis ir sukurti daugiau galimų šlepečių versijų. Nike Offline 2.0 modelis yra labiau techniškai atnaujintas, pridėtas tinklelis, įvairūs paminkštinimai, kryžminiai raišteliai ir apskritai pats dizainas yra labiau palytėtas estetikos.

Kulne yra kamštinis tarpupadžio komponentas, visas vidpadis yra paminkštintas, todėl vaikščiojant su tokiomis šlepetėmis, jūs nejusite jokio sunkumo ir gal net pamiršite, jog kažkas apskritai glūdi ant jūsų pėdų. Banguotas padas turi iškilumų, kurie specialiai nukreipti į tam tikrus aktyvius pėdų taškus, atsakingus už komfortą. Eidami jūs praktiškai jausitės kaip pėdų masažo seanse. Skamba, tiesiog amazing, ane?

Kuriant šias šlepetes, esminiu kelrodžiu buvo žmogaus kojų sveikatos bei patogumo užtikrinimas. Taip pat buvo siekta prisidėti ir prie psichinės sveikatos gerovės. Šlepetės pasižymi stulbinančiu ir išties įdomiu dizainu, todėl jas būtų labai gaila avėti vien tik namuose. Drąsiai šuoliuokite į gatvę! Pamatysite daug susidomėjusių žvilgsnių!

Apsiaukite Nike Offline 2.0 šlepetes, atsijunkite nuo išorinio pasaulio ir problemų, pajuskite sielos ramybę ir tylą! Geras laikas garantuotas!