Nike

Nike Path Wntr

Žieminiai
Vyriški
Batviršio medžiaga oda / sintetika
Batelio aukštis aukštas
Spalva juoda / pilka
Prekės kodas: BQ4223-001
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

Nešiojant kedus visą vasarą, atėjus žiemai tikrai nesinori jų pakeisti į sunkius ir dažnai nepatogius žieminius batus, todėl Nike atsižvelgdama į tai, sukūrė vėsiam sezono metui skirtą modelį Nike Path Winter.

Nike Path Winter dizaino įkvėpimu tapo ikoniniai Nike Air Force 1 kedai, kurių detalių galima pastebėti visame modelyje nuo pado iki bato viršaus.

Padas.
Path Winter batų pado struktūra labai panaši į Air Force 1 kedų padą, tačiau žieminėje versijoje padas yra gerokai gruoblėtesnis ir ryškesnės struktūros, kad vaikščiojant šaltuoju metų laiku sumažintų paslydimo ant ledo tikimybę.

Bato vidinė dalis.
Dažnai girdimas klausimas ar batų viduje yra kailis? Šiame modelyje, kaip ir daugelyje kitų Nike gaminamų batų, kailis nėra naudojamas. Tačiau tai nereiškia jog batai nėra tinkami žiemos metui, ypač kuomet žiemos šiais laikais nėra tokios šaltos kaip kadaise, tad ir Nike gamina batus atsižvelgdami į besikeičiantį klimatą ir dėl storo pado bei gerokai storesnio paralono sluoksnio nei įprastuose batuose kartu su minkštos medžiagos deriniu, pėda bate jausis šiltai bei komfortiškai.

Batviršis.
Batviršis savyje išlaiko daugybę Nike Air Force 1 kedų detalių, tačiau tuo pačius visos šios detalės adaptuotos taip, kad batai būtų tinkami šaltajam metų sezonui.