Nike

Nike React Vision WT

Nike React Vision
Vyriški
145
Batviršio medžiaga tinklelis / sintetika
Batelio aukštis žemas
Spalva pilka / balta / juoda / salotinė
Prekės kodas: DZ4498-001
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

Kedai su react putomis pastaruoju metu tiesiog boominaNike su šia technologija eksperimentuoja ir kuria išskirtinio dizaino batelius. Todėl nenuostabu, jog ir React Vision kedai susilaukė didelio dėmesio.

Nike React Vision yra tęsinys Nike React Element 87 modelio, todėl galima rasti nemažai panašumų tarp šių abiejų kedų, bet lygiai taip pat sukurti atnaujinimai šiuos modelius ir išskiria. Nike React Vision siluetui idėjų semtasi iš klasikinių bėgimo batelių Nike Air Span II bei Nike InternationalistUpdatinus šias idėjas, jas prijungus prie Nike React Element 87 silueto bei dizaineriams sukūrus unikalią užkulnio plokštelę, kuri šiek tiek išsikišusi už batelio ribų, taip pat pridėjus keliais sluoksniais sukurtas raišteliams įverti skirtas vietas, gauname išskirtinio dizaino laisvalaikio kedus, skirtus kiekvienos dienos atletams. Kiekvienos dienos atletai tai tu, aš ir mes visi, kurie kiekvieną dieną sukasi miesto šurmulyje ir tam reikalinga avalynė, kuri būtų ne tik patogi, tačiau ir būtų galima juos avėti prie formalių rūbų. Nike React Vision yra būtent tokie.

Laisvalaikio avalynėje batviršis dažniausiai skirtas įvaizdžiui. Ant batvirščio naudojami elementai, kurie batelius išskiria iš kitų. Visgi tam, kuris juos nešioja, ne ką mažiau svarbu yra jų patogumas. O šiuose keduose panaudotos atnaujintos react putos malonumo vaikščiojimui tikrai pridės dar daugiau.

Gabalas putų ir grąžtas. Tai pagrindiniai įrankiai, kurių reikėjo, norint atsispirti pradedant kurti pradinį react putų padą. Nike komanda ieškojo būdų kaip kasdieniniams atletams, avalynės nešiojimas suteiktų kuo didesnį komfortą. Atlikę pėdų slėgio žemėlapį, vietose kur patiriamas didžiausias spaudimas, putose pradėjo gręžti skyles, siekdami sumažinti pėdoms tenkančią apkrovą bei tuo pačiu sukurdami unikaliai malonų avalynės nešiojimo pojūtį. Daugybė bandymų, daugybę išgręžtų skylių, kol buvo pasiektas efektyviausias rezultatas sumažinantis pėdoms tenkantį spaudimą. Taigi nors padas atrodo kaip išvagotas griovelių dėl išskirtinumo, visgi jis atlieka svarbią funkciją, dėl kurios react putos tampa dar efektyvesnės.

Nike su pradiniu react putų dizainu nesustojo ir padą tobulino toliau, taigi Nike React Vision modelyje padas nors ir turi panašumų su pirmtaku, visgi jis patobulėjo ir šiuose keduose šie grioveliai tarytum kanjonai išvagoję visą padą. Priekinėje ir galinėje dalyje šie kanjonai pagaminti iš gumos, kad greitai nesusidėvėtų, tačiau vietose kur sąlytis ne toks intensyvus, jūs dėsite žingsnį tiesiai ant putų ir jums prispaudžiant pėdą prie žemės šie kalneliai išsipūs į šonus, sukaups energiją bei jums keliant pėdą, visa sukaupta energija grįš atgal. Tokiu būdu suteikiama ne tik papildoma energija, tačiau ir suteikiamas malonus pojūtis vaikščiojant ant minkštų putų.