Nike

Nike W Air Max 270 XX

Nike Air Max 270
Moteriški
170 155 9%
Batviršio medžiaga tinklelis / sintetika
Batelio aukštis žemas
Spalva balta / mėtinė / geltona
Prekės kodas: CU9430-100
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

2018 metais Nike pristatė Air Max 270 kedus, kurie pasižymėjo ne tik tuo, jog buvo panaudota tuo metu didžiausia Air Max oro pagalvė, tačiau ir tuo, jog jie tapo pirmaisiais laisvalaikiui sukurtais kedais, kuriuose buvo ši oro pagalvė. Bateliai tapo ypač populiarūs bei lengvai derinami prie įvairaus stiliaus rūbų, todėl net ir praėjus dviem metams po modelio pristatymo, Nike ir toliau kuria šių kedų modifikacijas bei džiugina savo gerbėjus.

2020 metų antroje pusėje Nike nustebino pristatę naujausią Air Max 270 atnaujinimą, kuris skirtas tik moterims bei tapo žinomas Nike Air Max 270 XX vardu. Lyginant pirmtaką bei naująjį siluetą, turbūt galima įžvelgti daugiau skirtumų nei panašumų, bet visgi 270 oro pagalvė nors ir modifikuota, tačiau liko bato kulne ir ją iš viršaus bei apačios dengia minkštos putos suteikdamos dar daugiau komforto.

Kitas į akis krentantis skirtumas tarp abiejų modelių yra tai, jog pirmųjų Air Max 270 kedų padas gana lygus ir sportiškas, o modifikuotų Air Max 270 XX viduryje pado yra didelė atvira arka, kuri suteikia daugiau stilingumo šiuose moteriškuose bateliuose.

Kylant į batelio viršų ir lyginant abiejų siluetų batviršius tampa aišku, jog lyginti nėra prasmės, nes Air Max 270 XX panaudotas visiškai naujas ir unikalus dizainas kurtas atsižvelgiant į moteriškos pėdos specifiką. Naujieji kedai tapo siauresni ir lengviau derinami prie oficialaus stiliaus rūbų – nors juose panaudoti gana ryškūs elementai tokie kaip tvirtos juostos dengiančios batviršio paviršių, tačiau tuo pačiu jos puikiai suderintos prie visą batelį dengiančio tinklelio ir bendras modelio dizainas per daug neatkreipia dėmesio, tačiau tuo pačiu suteikia daugiau elegancijos.

Nike Air Max 270 XX sukurti miesto moterims ir merginoms skubančioms į savo kabinetą stikliniame biure.