Nike

Nike W Fontanka Waffle

Nike Fontanka
Moteriški
110 99 10%
Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva juoda / salotinė / kreminė / violetinė / oranžinė
Prekės kodas: DC3579-001
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

Nike Waffle serijos kedai gali pelnytai didžiuotis savo turtinga istorija, kurios pradžia skaičiuojama net nuo 1974 metų. Metai iš metų Nike kūrė puikius bėgimo batelius su vafliniu padu, kuris labiausiai išsiskirdavo iš kitų puikiu sukibimu su bet kokiomis dangomis. Labai smagu stebėti, kai senosios vintažinės detalės atvaizduojamos ir šiuolaikiniuose keduose. Štai naujieji Nike Fontanka Waffle kedai moterims turi ne tik retro, bet ir modernaus dizaino užuominų. Jų stiliaus pradininku laikomas Nike Fontanka Edge modelis.

Naujieji Nike Fontanka Waffle kedai leis pasiekti naujas stiliaus bangas. Aptakios formos dizainas, kuris tarsi apjungia mados bei sportinio gyvenimo būdo aspektus, klasikinės detalės bei žymusis Nike vaflinis padas – visa tai sudaro idealią stiliaus harmoniją. Šie laisvalaikio stiliaus kedai tiks išskirtinėms moterims, kurios ypač mėgsta pabrėžti savo originalų dizaino pojūtį. Modelis labai universalus: puikiai dera tiek prie džinsų, tiek prie sportinės aprangos.

Šių kedų kulkšnies apykaklė paminkštinta, todėl avėdami juos, visada jusite max komfortą. Ties kulnais padas turi specialias react putas, todėl kedai pasižymi gera amortizacija bei minkštumu. Jaukios, minkštos nailono bei zomšos medžiagos suteikia gaiviai modernų stilių jūsų akims.

Kedų padas atrodo labai įspūdingai: sudarytas iš atskirų segmentų, o pačioje apačioje viską apjungia vaflinė struktūra. Toks stilius labai artimas Nike Fontanka Edge modeliui. Guminio pado struktūra užtikrina puikų sukibimą su įvairia danga. Padas užeina ir ant pirštų, todėl suteiks papildomą apsaugą nuo smūgių vaikštant ar bėgiojant.

Nike Swoosh‘ai puikuojasi taip pat gana gausiai išsidėstę. Jų yra ant kedų pado, liežuvėlio ir šoninėse pusėse. O pats įdomiausias Nike ženklinimo sprendimas matomas ir ant kulno – čia vienas šalia kito labai originaliai išsiuvinėti net trys Swoosh‘ai.

Nike Fontanka Waffle – neeilinės išvaizdos kedai. Jie simbolizuoja maištingo pogrindžio gyvenimą ir skatina ištrūkti iš griežtų taisyklių rėmų. Tai kedai skirti naujam, geresniam ir gražesniam pasauliui.

Jeigu nenorite būti pilka pelyte minioje – būtinai pabandykite prie savo aprangos priderinti naujuosius Nike Fontanka Waffle kedus. Šturmuokite gatves ir nieko nebijokite!