Nike

Nike W Space Hippie 04

Nike Space Hippie
Moteriški
130
Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva ryškiai geltona / turkio / salotinė / šviesiai ruda
Prekės kodas: DA2725-700
Pasirinkite dydį

Šių kedų dizainą kūrė Noah Murphy-Reinhertz. Noah, 2004 metais baigęs architektūros studijas, pirmus vienuolika metų dirbo pagal specialybę keletoje architektų įmonių bei tuo pačiu skaitė paskaitas universitete, visgi 2015 metais viskas pasikeitė. 2015 metais jis įsiliejo į Nike kompaniją NXT Space skyrių, kuriame kuriamos didžiausios Nike inovacijos.

Noah Murphy-Reinhertz
designer
Noah Murphy-Reinhertz

Šių kedų dizainą kūrė John Hoke. John, 1988 metais baigęs dizaino studijas, keletą metų dirbo architektu - dizaineriu, kol 1995 metais įsidarbino Nike kompanijoje bei pakeitė joje keletą pozicijų, tačiau daugiausiai dirbo su avalynės dizainu. Praėjus trylikai metų, savo jėgas keletą metų bandė kitoje Nike priklausančioje kompanije Converse, kol vėl 2010 metais sugrįžo atgal į Nike.

John Hoke
designer
John Hoke

Šių kedų dizainą kūrė Seana Hannah. Seana, baigusi socialogijos koledžą, niekur nesimėte bei 1995 metais įsidarbino Nike kompanijoje kaip prekių vadybininkė. Pradėjusi nuo vienų žemiausių laiptelių, per keletą dešimtmečių besitęsiančią karjerą, ji pasiekė tikrą amerikietišką svajonę bei tapo vienu iš pagrindinių žmonių Nike kompanijoje užimdama NXT inovacijų skyriuje viceprezidentės pareigas.

Seana Hannah
designer
Seana Hannah

Šių kedų dizainą kūrė Haley Toelle. Haley, baigusi su menu susijusias studijas, savo karjerą pradėjo Nike kaip inovacijų virtuvės praktikantė, visgi praleidusi tris mėnesius, savo jėgas bandė kitose kompanijose, tokiose kaip Google, Lytro ar frog, kol 2015 metais grįžo atgal į Nike, NXT inovacijų centrą.

Haley Toelle
designer
Haley Toelle

Šių kedų dizainą kūrė James ZormierJames, dar mokindamasis mados dizainą, dirbo keliose įmonėse dizaineriu bei kūrė savo brand'ą, kol 2014 metais pradėjo savo karjerą Nike. Šiame etape buvo taip pat trumpa keturių mėnesių pertrauka, kuomet jis pabandė savo jėgas kitoje įmonėje, tačiau greitai grįžo atgal į Nike, NXT inovacijų centrą.

James Zormier
designer
James Zormier

Aprašymas

Mūsų pasaulis kiekvieną dieną akis į akį susiduria su didelio masto aplinkos užterštumu. Visi puikiai supranta, kad gamtą reikia saugoti ne tik dabar, bet ir galvojant apie ateities kartas. Būtent todėl kedų gamybos gigantas Nike taip pat negalėjo likti nuošalyje ir surado optimalius taršos mažinimo sprendimo būdus.

Taip gimė naujoji Nike Space Hippie kedų linija. Už šį kūrybos projektą buvo atsakingas Nike inovacijų ir tvaraus dizaino vadovas Noah Murphy Reinhertz. Nustatyta, kad šių modelių gamybos palikti anglies dvideginio pėdsakų rodikliai patys žemiausi. Iš pačių paprasčiausių šiukšlių ir atliekų pagaminti kedai spinduliuoja ne tik ekologija, bet ir stulbinančia bei savita dizaino išraiška. Kaip teigė pagrindinis Nike brand‘o dizaineris John Hoke: ši kolekcija išties maištinga, tačiau nusiteikusi labai optimistiškai.

Nike Space Hippie 04 kedai pagal savo svorį pagaminti iš mažiausiai 25 procentų perdirbtų medžiagų. Iš visos Space Hippie kolekcijos, būtent šis modelis yra lengviausias ir palikęs mažiausią anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje.

Viršutinė kedų FlyKnit dalis pagaminta iš ne mažiau kaip 75 procentų perdirbtų medžiagų. Batviršio medžiaga labai įdomi ir atrodo lyg austa, o iš tikro tai tiesiog perdirbti plastikiniai buteliai, marškinėliai ir net siūlų likučiai. Ant šių kedų, net Nike swoosh‘as yra išsiuvinėtas, nešvaistant kirpimo ir prisiuvimo darbo išteklių. Tiek batviršio medžiaga, tiek liežuvėlis yra kvėpuojantys, todėl jūsų pėdos tikrai liks dėkingos net ir šiltomis vasaros dienomis. Patogūs ir lengvi nėrinių raišteliai užtikrina jaukų prigludimą, nes jie eina kone per visą kedų priekį – beveik iki pat pirštų galiukų.

Neįmanoma nepastebėti ir labai stilingo bei masyvaus kedų pado, kuris tarsi nutaškuotas smulkiomis dėmelėmis ir pagamintas iš kokybiškų ir aplinkai draugiškų - perdirbtų putų. Kiekvienas šio modelio kedų padas yra unikalus ir vienetinis. Vienodų raštų išgauti net ir nepavyktų dėl perdirbamų medžiagų skirtingumo. Tarpupadis pagamintas iš minkštų Crater putų.

Lenktos formos padas taip pat suteikia idealų minkštumą žingsniuojant ar bėgiojant dėl naujai sukurto Zoom X Eco amortizatoriaus. Jis pagamintas iš aukštos kokybės suspaustų putplasčio atraižų, kurios atliko nuo senesnių, nebenaudojamų bėgimo batelių. Kedai suteikia ypač juntamą minkštumą, atšokimą nuo žemės ir jautrumą, net ir avint juos visą dieną.

Jeigu ir jums svarbu prisidėti prie ekologijos, o tuo pačiu išlikti stilingiems – tai Nike Space Hippie 04 kedai skirti jums. Vasariškas lengvumas, futuristinis dizainas ir išradinga ekologija – tai, kas šį modelį paverčia unikaliu. Nepaisant to, kad kedai pagaminti iš perdirbtų atliekų, jiems tikrai netrūksta nei funkcionalumo, nei patogumo. Tyliai tyliai sukirba mintis, kad tokie kedai greičiausiai taps visų mūsų gražia ateitimi!