Nike

Nike W Vista Sandal

Šlepetės
Moteriški
60
Batviršio medžiaga tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva rausva / balta
Prekės kodas: DJ6607-600
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

Su šiltojo sezono vėjais tikrai neprošal atnaujinti tiek savo aprangos, tiek avalynės stilių. Nike tikrai neapsiriboja tik sportinių kedų gamyba, tačiau siūlo ir daugybę kitos puikios avalynės, pavyzdžiui, šlepečių ir basučių. O vienu iš šio sezono mados trendu be krislelio abejonės taps naujosios basutės moterims Nike Vista Sandal.

Nike brand‘as išties moka kurti puikią bei komfortišką avalynę, todėl ir šios basutės anokia išimtis. Nike Vista Sandal, visų pirma, pasižymi tokiomis savybėmis, kaip patogumas, lengvumas ir kokybiškos medžiagos, kas ypač svarbu vasarą. Tekstilinės medžiagos leis pėdoms kvėpuoti, todėl galėsite pamiršti prakaitą.

Paaukštintas basučių padas turi jautrią ir minkštą amortizaciją, todėl su jomis jausitės taip lengvai ir paprastai, lyg eitumėte basomis. Taip pat padas turi ir stambius, klasikinius Nike raštus, todėl užtikrinimas geras sukibimas su įvairiomis dangomis – su basutėmis galėsite ne tik vaikštinėti mieste, bet ir lankytis prie vandens telkinių ar baseinuose. Vidpadis su kontūrais suteikia papildomą komfortą – pėdos tarsi „įkrenta“ į basutes ir telieka tik atsipalaiduoti bei mėgautis savo gyvenimu.

Nike Vista Sandal basutės labai patogu reguliuoti per kilpas ir kabliukus veriamais dirželiais. Tai vadinamasis Velcro užsegimas. Užteks vieną kartą susireguliuoti, o vėliau tik įsispirti ir užsisegti per keltį. Basutės tvirtai užsegamos kokybiškais lipukais. Taip pat jos turi ir papildomą traukimo skirtuką ant kulno, kad basutes visada galėtumėte labai greitai apsiauti. O įdomiausia tai, kad dirželių susegimo būdą galite bet kada pakeisti, taip visiškai atnaujinti basučių dizainą bei suteikti joms visiškai kitokią išvaizdą. Taip sakant, kokia nuotaika – tokie ir dirželiai.

Su Nike Vista Sandal basutėmis drąsiai žingsniuokite, kad ir visą dieną – jos tikrai neapsunkins jūsų kojų. Tiesa sakant, jūs apie jas net pamiršite. Ne kiekvienos šlepetės ar basutės gali užtikrinti tokį didelį komfortą visos dienos metu ir tuo pačiu išlaikyti savo kietą stilių, tad šios yra tikrai vertos nuodėmės!