Nike

Nike Zoom 2K

Nike Zoom 2K
Vyriški
80
Batviršio medžiaga oda / tinklelis
Batelio aukštis žemas
Spalva balta / juoda
Prekės kodas: AO0269-101
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Nike dizainerių komanda.

Aprašymas

Kuomet esi fresh kid, seki tendencijas, bet tas retro dad shoes hype atrodo kiek per daug. Norėtųsi ko nors šviežio, naujo, bet ir nesinori atsilikti nuo mados. Nike supranta tave ir skuba į pagalbą, serviruodama geriausių du tūkstantųjų kedų savybių įkvėptą, tačiau su šių laikų modernumu sulietą, Nike Zoom 2K modelį.

Modelis, kuris pirmą kartą pristatytas 2018 metų pabaigoje, iš pirmo žvilgsnio atrodo lyg iš praeities grįžę krepšinio kedai. Pirštus dengiantis odos (arba sintetikos, priklausomai nuo modelio) gabalas, kuris išraižytas taip, kad žiūrint iš viršaus, lyg demonstruoja iškeltą vidurinį pirštą, suteikdamas netašyto grubumo, taip būdingo praėjusiems laikams. Maži, tačiau ryškūs Swoosh’ai, įvairios raižytos detalės ir aiškiai matomi apsiuvimai tarsi simbolizuoja viską, kas buvo taip populiaru šio ir praėjusio amžiaus sandūroje.

Visgi tai tarsi egzoskeletas, kuris po išoriniu kietumu slepia vientisą medžiagą ir švelnų batelį, kuriam sukurti panaudotas neoprenas lyg lauktų, kol galės apkabinti jūsų pėdą. Tai laisvalaikiui sukurtas modelis, kuris lyg atiduoda pagarbą praėjusiems laikams, tačiau pritaikytas šių dienų modernizmui.