Reebok

Reebok Royal Pervader

Reebok Core
Vyriški
65 50 23%
Batviršio medžiaga tinklelis / sintetika
Batelio aukštis žemas
Spalva mėlyna / salotinė / raudona
Prekės kodas: EH2482
Pasirinkite dydį

Šiuos batelius kūrė Reebok dizainerių komanda.

Aprašymas

Ką tau reiškia kedai? Ar juos perki tam, kad kažką sužavėti? Ar juos perki tam, kad būtų patogu vaikščioti? Ar juos perki tam, kad padėtumei į lentyną ir laikytumei kaip investiciją? O gal tiesiog mėgsti kedus ir kaskart ieškai kažko naujo?

Užsakinėdami kedus, kuriuos randate pas mus svetainėje, mes nekreipiame dėmesio į pardavimo kainas – ar jie brangūs, ar pigūs, ar trendiniai, ar visai nežinomi. Mus svarbu tik patys kedai ir ar juos mes nešiotume. Reebok Royal Pervader yra išskirtiniai batai, kurie savyje išlaiko retro bėgimo batelių aurą maišytą su futuristiniu žavesiu. Nors kedų kaina tikrai nesikandžioja ir jie nesitaiko į aukščiausias kategorijas, visgi tuo pačiu tai yra naujai išleistas modelis, kuris gatvėse matomas ypač retai, todėl net ir užkietėjusiam sneakerhead‘ui juos apsiauti nebus nuodėmė bei draugai tikrai paklaus koks tai naujas modelis.

Reebok Royal Pervader pasižymi daugybe detalių ir perdengimų, dėl ko bateliai įgavę dad-shoes stiliaus žavesį, o juose naudojama sintetika ir tinklelis leis pėdai kvėpuoti net vasaros dieną bei tuo pačiu šios medžiagos išlaiko batelio formą ir yra lengvesni nei odiniai. Padui panaudotos gana standžios putos, kurios dėl raižinių ir vidutinio aukščio iš išvaizdos nenusileidžia net ir elitiniams modeliams.